Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 34

  • 42 824
  • 753
# 225
Коконче- как е Теа?
Кристи- ако е от зъб, защо не пробваш Камилия,Дентокинд или разни гелчета? Нещо за чесане даваш ли? Бисквитка, гризалка? Борис в тия моменти може да живее на бисквити и шише с вода. Водата не я пие, плюе я, ама така дъвче биберона,че ги къса направо.
Виж целия пост
# 226
Още не съм вкарала глутен, а никъде не намерих безглутенови и без захар бисквитки. Гелче слагам, но не мисля, че има промяна след него.
Виж целия пост
# 227
Фокси Hug пак е топличка, но сякаш не толкова. Не съм мерила, че моят е звуков и се събужда, като я меря. Пък не спа и спокойно. ..
То,.не че и майка и спа, ама това е др въпрос  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 228
Коконче,как сте тази сутрин?
Моите госпожици също нещо ми се сториха топли,но май просто им е топло.
И ние едната я приспиваме на ръце и денем и нощем. Добре,че по-леката -10.500кг.Като беше по-малка с часове сме я разнасяли на смени и тя крещи,крещи.
До дете си е.Стелето си заспива сама без никой да я е учил.Никога не сме ги оставяли да плачат.
Виж целия пост
# 229
Кристи- жълтък нали си въвела? Аз правех с оризово/елдено брашно, 1 жълтък, 1 банан и кокосово масло. Замесва се гъсто и лепкаво тесто. Правиш на топчета колкото орех и ги сплескваш с вилицата. За около 10-15 минутки във фурната са готови.
Давах му и от оризовките с ябълка и канела на Органикс. Те са силно пресовани, не се ронят, направо се стопяват в устата.

Коконче-дано да не е вирус
Виж целия пост
# 230
Откъде да намеря тези с ябълката на Органикс? И може ли канела на толкова малки бебета? newsm78
Виж целия пост
# 231
Тази сутрин няма.  Какво беше това снощното, незнам newsm78
Благодаря ви момичета  bouquet

Иренче  Hugох, нея учи на ръце. Сега, е 10 кг, ама утре, като натежи.
Още няколко дни и сме си у дома. Нямам търпение,  направо ми идва, да чакам на летището hahaha да дойде денят  Joy

Кристи, в бебешките магазини, има такива  тук в Асда, Лидл и в магазините,  където има бебешки щандове  Hug
Виж целия пост
# 232
Аз тук нищо не намирам без глутен и без захар.
Виж целия пост
# 233
Кокона, радвам се, че сте по-добре  Hug
На органикс продуктите се продават и в хиполенд, но асортимента там е малък. В Ремедиум, Be  Fit, виж в сайтовете им дали ги има.
Бисквити без захар имат ДМ и Холе.
Виж целия пост
# 234
Амини, ама комбинация такава не съм виждала. Или е едното, или другото. Ако пък искам да са ронливи, за да се топят, съвсем става мисия невъзможна Crazy
Виж целия пост
# 235
Кристи- органикс има във Вис Виталис, в Балев на Южния парк, и в другия детски магазин на Южния парк, който е от към Нишава. Не имало проблем с канелата, тя е малко. Боби беше на около 8 месеца когато започнах да ги давам.
В ДМ има бисквитки без захар, но са със спелта, а тя е с глутен. Иначе са много хубави.
Виж целия пост
# 236
Видях ги днес в ДМ, но не съм вкарала глутена още. Ще поръчам може би органикс онлайн, но дотогава ще пробвам аз да му направя  chef Взех брашно от елда и два банана, та сега ще пробвам.
Виж целия пост
# 237
каква тишина днес  Rolling Eyes
да не сте на опашка в лидъл за памперси и мокри кърпи всички  Mr. Green

а печеливши за детски ясли и градини има ли?
Виж целия пост
# 238
Аз съм налична. Вардя малкия, че заспа на дивана, а се върти насън и ме е страх да не падне, ако го оставя сам.
И ме друса хипохондрията (за мен). Някой може ли да препоръча добър кожен лекар ? Ако може да работи с направления ще е чудесно.
Виж целия пост
# 239
Сакън паперси не ща и да чуя вече. И класирания за градини също. Почивка три години и после почва истерията за първи клас  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия