Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 34

  • 42 824
  • 753
# 360
джаско, ако има някой против, няма да станат нещата, иначе според мен е страхотна възможност дадена от кой от каквото си вярва, ама вие си знаете Rolling Eyes девойки или младежи са близнаците newsm78
аз съм от тези в близнашката дето не се кефеха на яденето с едни и същи прибори на децата, принципно нямам против, ако са мити, не ме кефи обаче да лапат с една лъжица двете деца, а като бяха пък бебета бяха супер стриктна. Айде за дрехи повече правя компромиси, майка ми и в това ме надминаваше, казваше, че дори със сестра си никога дреха не са си сменяли и честно казано наистина е въпрос на елементарни хигиенни норми и е по-добре така. Гърба ми настръхва при мисълта да им сменят в градина дрехите с тези на други деца, много ще се погнуся ако се случи Rolling Eyes
Виж целия пост
# 361
Те в градината сами си сменят дрехите.
Моя в яслата два пъти си дойде с чужди дрехи. Оказа се че половината деца са замесени. Цяла седмица обменяхме потници и долнища.  Crazy
Виж целия пост
# 362
Джаскооо направо лудница! Каква дилема само ...

Аз някои неща като обувки, бельо, чорапи, не бих смесвала. Блузи, панталони ок, но не всичко.
Виж целия пост
# 363
Аз пък не разбирам защо всяка дете трябва да си има негова дреха. Нали са брат и сестра- на койо какво му се падне.

И аз, така процедирах и смятах и занапред така, ама ние, вече сме с претенции и понякога, имаме 'драми',  това -искам, това на Теа, онова на мен.
 Joy
Виж целия пост
# 364
Гуге, както каза Бамбито всеки си има особенности, една птичка пролет не прави. А и яденето с един прибор е най-малкото нещо на което му се отдава значение.
За размяната на дрехите, и да ти е неприятно ще свикнеш де ще ходиш  Laughing Между двамата като менкам не ме притеснява, ама да обуе чорапите на друго дете, е неприятно. И едната г-жа каза под мустак, че имало деца със занижена хигиена.
Виж целия пост
# 365
...... И едната г-жа каза под мустак, че имало деца със занижена хигиена.
Уффффф....... гадничко  Mr. Green При нас не се е случвало да си дойде с чужди дрехи, но пък нейна блузка от резервните беше изчезнала, после я намерихме захвърлена при радиатора в коридора на градината. И аз май съм от гнусливите.....

Да питам тези, дето поръчвате от чуждите сайтове. Интересува ме доставка чрез посредник от Спортс дайрект. Някой от този сайт поръчва ли и кой посредник ползвате? Бамба, Фели, кой още?........ Благодаря предварително
Виж целия пост
# 366
аз пазарувам през превозвач или директно до тук, в зависимост от сумата и сумата за доставка.
какво те интересува точно?

за гнусливите да кажа само че и в чиниите си ровят, единия бърше сопол и после прегръща другия, целуват се, все такива гнусливи работи  Mr. Green
Виж целия пост
# 367
Леле, djass, какво ще правите?!?! как се развълнувах само като го прочетох...
 Heart Eyes

Зази, и аз пазарувам, ама признавам, че мъжът ми поръчва технически нещата. Само знам, че ползваме редовно Гъбко и сме доволни:)
Виж целия пост
# 368
Бамба, благодаря ти, май ще се откажа....

Джас, и аз се развълнувах. Какво решихте в крайна сметка? 3 деца на една възраст..... и финансова подкрепа си трябва, и всякаква.....
Виж целия пост
# 369
Мъжът е не дава, така че по скоро не биха ги взели.
Виж целия пост
# 370
за пазаруващите от чужбинско има 25% намаление в теско на всички дрехи.
бебешките им бодита са почти най-хубавите, които съм ползвала.

аз още се чудя дали да похарча едни пари  Crazy
Виж целия пост
# 371
Аз съм гледала asda  hahaha. Виждам ги...
Бамба, може ли линк към намаленията, понеже при отваряне на сайта не виждам намаление Sad
Виж целия пост
# 372
То пише 25% на всички дрехи до неделя.
Вътре цените са задраскани и са написани текущите.
Не знам през телефона дали ще излезе линка  Rolling Eyes
https://www.tesco.com/direct/clothing/?icid=homepage_supp_slot1#
Виж целия пост
# 373
То пише 25% на всички дрехи до неделя.
Вътре цените са задраскани и са написани текущите.
Не знам през телефона дали ще излезе линка  Rolling Eyes
https://www.tesco.com/direct/clothing/?icid=homepage_supp_slot1#
Да, благодаря! Аз просто вместо tesco гледах в asda  Embarassed
Виж целия пост
# 374
Едни младежи май имат рд днес  Simple Smile
Да са живи и здрави, една сестричка им пожелавам   Mr. Green

През телефона що така  няма шаренийки  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия