Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 34

  • 42 824
  • 753
# 375
Да са живи и здрави, които и да са те Simple Smile

От този сайт пак ли с посредник се пазарува или директно?
Виж целия пост
# 376
С превозвач. Ти си пазаруваш, изпращаш на техния адрес и те ти ги извозват до софия.
Има и посредници, те правят всичко и прибират процент от сумата.

Гугините юнаци са попораснали малко ама гледам че на развлечения са отишли.
Виж целия пост
# 377
Мерси, Бамба, пазарувала съм така веднъж. Готини нещица има Simple Smile
Виж целия пост
# 378
Гуге, ЧРД на големите момчета, да са много здрави, малко палави и щастливо детство  Hug
 newsm59 bigdance2 ura Tada
Виж целия пост
# 379
Честити да сте, Гуги! Да са здрави и да ви е много весел празника!
Виж целия пост
# 380
Гуги и тук Hug да са ти живи и здрави  bouquet
Всичко в теско има 25% ,но то това, намаление е от месец, поне newsm78
Виж целия пост
# 381
Честито на Гугините юнаци! Да са много здрави, щастливи и да имат много весели игри!
Виж целия пост
# 382
Честито Гуги, да са ти здрави момчетата  Hug И злоядкото да прояде  Wink
Виж целия пост
# 383
Ехаа и юнаците станаха на три bouquet
Виж целия пост
# 384
Честит имен ден на Дебеланчо  bouquet Да е много здрав, щастлив и да се радва скоро на братче (брат-брат, брат-сестра или и на двете) Simple Smile
Виж целия пост
# 385
На патерички - честит рожден ден на Гугините юначета, да са здрави, весели, любопитни към света и малко послушни 😘
Честит имен ден и на Дебеланчо, все такова будно и жизнерадостно дете да е  bouquet
ММ иска да спираме баткото от ясла - изкара 2 дни и пак се разболя,  зарази и бебето, въпреки всичките ни старания да ги държим отделно. От декември,  когато започнах да записвам, досега има 7 разболявания + още 1-2, само със сопол без темп. И бебето го отнася, и за гърч треперим всеки път....наистина е мъка.
Виж целия пост
# 386
Благодарим  Simple Smile

По случай празника или заради лошото време именника е непоносим. Скучно му е и само щуротии.
Та брат-брат и брат-сестра щяха много да помогнат днес  Crazy
Виж целия пост
# 387
Честит имен ден на Дебелан, да е здрав и с гордост да си носи хубавото име.
При нас е точно обратното, когато са разделени си играят тихо и мирно, иначе само се дразнят, може и да са си омръзнали вече  Whistling
Виж целия пост
# 388
Бамба, честит именник. Да е здрав и щастлив bouquet
Ние, утре рано призори пътуваме  Laughing стиснете по едни палчета, да е без проблемно , че с тези полети, малко се притеснявам Rolling Eyes
Нямаме търпение иначе за Варна, морето,  сините вълни и вятъра в косите   LaughingMr. Green
Виж целия пост
# 389
Бамба, честит ти именник  Hug

Коконче, лек полет  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия