Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 34

  • 42 824
  • 753
# 405
Той си има криви моменти, отвреме навреме всеки ден, но по-скоро се изнервя. Той е супер активен, става му скучно ако се заседи и почва да реве. Не изглежда да е от корем, ама де да го знам като не може да каже...
Виж целия пост
# 406
Електра и моите са такива.Постоянно им е скучно и реват.  Mr. Green
Виж целия пост
# 407
 в mothercare има намаление, докладва осведомителната агенция  Mr. Green
Виж целия пост
# 408
Аз ще пазя поведение, че изкупих света миналия месец  Crazy
Виж целия пост
# 409
много са им хубави късите гащи.
за съжаление обаче почнахме да излизаме от тяхната номерация, много малко неща има за над 5г.
Виж целия пост
# 410
Да, разкошни неща имат.
Виж целия пост
# 411
Тротинетката от Лидъла се оказа много голям хит. Голямо возене, голямо чудо.
Виж целия пост
# 412
Гледахте ли вожда при Цветанка Ризова? От както се изкаха за неограничените процедури, се чудих къде е уловката. Еми вожда изплю камъка, 4 бр. може само, тъгма мънга няма, нещастници мръсни  Whistling

Електра, малкия когато му смених млякото че имаше много колики, 2 дена не беше акал. Питах педито, каза ми до 4-5 дена тогава се счита за запек. Хич не го и чаках, сложих термометъра и айде, тя ако не ходи 4-5 дена, дали ще и е добре  ooooh!
Виж целия пост
# 413
Че той нищо съществено не каза.
Виж целия пост
# 414
Оф, е*а ти неограничението ooooh!

Фели, аз пробвам първо да ям аз разхлабващи неща и тогава ще го мъдря. Ама като сме с безконтактен термометър трябва друго да измисля...
Виж целия пост
# 415
Аз пък си мисля, че неограниченото наистина може да доведе до доста неприятни последствия.. Но пък може и аз прекалено мнителна.
Виж целия пост
# 416
ако вземат да им искат успеваемост няма да е проблем неограниченото  Rolling Eyes
ама тогава пък ще си подбират пациентките сигурно.
не знам и аз кое е правилното решение, само знам колко са ми излезли от джоба последните десетина години  Crazy
Виж целия пост
# 417
уфф... не ми говори. Май месец посетихме няколко пъти клиниката и се разклати бюджета за лятната отпуска Tired
Виж целия пост
# 418
какво излиза, аз не съм гледала, от 3 на 4 ли стават опитите, то това е баси и неограниченото newsm78 Crazy
иначе и за мен е спорно кое е по-правилно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 419
Електра при нас беше така, само чесле първия месец. От 4-5-6 на нито един. Та така до гастро сме стигнали, в петък сме на доктори, и дерматолог плюс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия