Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 34

  • 42 824
  • 753
# 390
благодаря на всички за хубавите пожелания  Hug Hug Hug
Бамба, със здраве да си носи хубавото име именика , да е щур и весел и много да и радва bouquet
Виж целия пост
# 391
Гуге, казвай как изкарахте РД-то  Laughing Дай снимки във ФБ да видим рожденниците, когато имаш време де. Те сега са по-големи и голямо търчане пада по тях  Mr. Green
Виж целия пост
# 392
Фели, хубаво изкарахме, качихме се в балкана, чак сега ще имат торта вкъщи в суматохата.  Ще гледам да кача снимки, не съм се спряла обаче Mr. Green
Виж целия пост
# 393
Бамба, все с добро да се споменава името на момчето ти! И да сте циви и здрави цялото семейство.
Коконче, спокоен полет:-)
Виж целия пост
# 394
Бамба, да ти е жив и здрав мъника!
Виж целия пост
# 395
Честит рожден ден на Гугините юнаци на патерица,Честит имен ден на Дебелан! Да са здрави и будни и да радват мама и тати.
Сигма е права, мм не иска та решението взе той, а аз отлагам обаждането за отказа.
Зази от спортсдирект директно до БГ, не си струва с превозвач, обаче си намери някой да си споделите доставката.
Моме не ти завиждам, просто ад е вашето.
Коконче лек път.
Виж целия пост
# 396
Кокона, сигурно ви е затресла още повече носталгията и се вълнувате, предполагам какво ви е, ще постоите ли тук Hug newsm78
Виж целия пост
# 397
Изрървах ви!
Честит да е рождения ден на Гугините мъници ... прилично палави да са и все усмивки да предизвикват на лицата ви!
Честит празник и на Бамба ...  bouquet Много здрав и усмихнат именник! И някой ден, брат-брат или брат-сестра ... каквото забърка док  bouquet
Коконка, лек полет и приятни мигове!
Моме, много лошо така ... имали кой да помага?

Ние утре сме на ТФЕ... и ми е едно свито!
Личната се съмнява, че дребчо има АБКМ ... и нещо не си намирам място в кожата!  Tired Мрън!

Продължавам да работя ... че тия лекари и изследвания не са без пари, а познайте кой не е видял и стотинка от НОИ.  ooooh!

Лека нощ и спокойна седмица!  Hug
Виж целия пост
# 398
Гуги Hug само мен, мм не се е затъжил и грам Laughing
Ще постоим няколко седмици, само.  Да лягам, че ще ставам, посред нощите.
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 399
Коконче, лек полет ви пожелавамп Hug

Виж целия пост
# 400
Честито на Бамбиния младеж, да му се сбъднат желанията  Wink
Кокона, лек полет и скоро да се почувстваш по-добре на родна земя  Hug
Синеока, стискам ви палци за добри резултати  Praynig
Виж целия пост
# 401
Честито на бамбиното момче на патерица, да е много здрав и брат-сестра му пожелавам Simple Smile

Да почерпя и аз, моето момче става днес на три месеца
Скрит текст:

Само дето по случай повода май се запече Confused
Виж целия пост
# 402
С малко закъснение - Гуги, да са ти живи и здрави дечицата!  bouquet

Бамба, с гордост да си носи красивото име и твоя юнак!

Честити 3 месеца на момченцето на Електра, здрав и кротичък да е!

Кокона, сигурно летите сега, а може и да сте кацнали. приятен престой във Варна

Ние пътувахме през уикенда и хич не можахме да си починем, детето почна сериозно да кашля, че снощи я водихме на лекар. Няма нищо в гърдите, сироп за кашлица, Ефизол и спрей за гърло ни зизписа, че то малко зачервено.
Виж целия пост
# 403
Мерси, Зази, засега е кротък само като спи hahaha Да оздравява детето по-бързо.

Помните ли дали вашите бебоци рязко са намалили честотата на акането или става постепенно? При нас от 5--6-7 пъти на ден всеки ден откакто се роди до никакво ходене от вчера сутринта. Само дето не изглежда да го мъчи или боли, за да е запек и се чудя какво да го правя newsm78
Виж целия пост
# 404
изчакай го, какво да го правиш, щом не е крив нещо  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия