Кауфланд - тема 21

  • 108 215
  • 743
# 45
Айсбергът дали е хубав, последният път беше жилав, въпреки че на вид изглеждаше добре?

Да, хубав е айсбергът - крехък и голям.  Peace
Виж целия пост
# 46
Току що купих (по-точно изкупих)  18 броя сладолед на прах Лапа-лапа на Радиком със срок на годност до края на юли на цена от 0,01лв. Това го има само в Кауфланд. Преди месец купих 7 сухи супи на Мамита доматена с босилек, която ползвах като подправка и ястията ми ставаха невероятно вкусни, а имаше трайност до октомври. Цената беше същата - 1 стотинка. Пазя си касовата бележка за спомен. Вечерта плодовете и зеленчуците се разпродават на безценица. И никога не съм имал проблеми да върна стока, за която съм размислил, че не ми трябва, или ако нещо се развали в гаранционния срок ако го нямат да го заменят връщат парите незабавно. Имам приятели, които си купуват всяка година домашна хлебопекарна и, тъй като я използват много интензивно, тя се разваля и им връщат парите. И така си пекат хляб с винаги нов уред, който ползват все едно под наем срещу депозит.
По поста ми разбирате какво е мнението ми за този магазин. Не знаех за тази тема, но сега ще пиша и ще давам отчет редовно.
Виж целия пост
# 47
Пълнители за Аmbi pur на 2.11лв. си купих от Кауфланд в Бургас.
Виж целия пост
# 48
Браво на теб! И аз успявам да се заредя на цена около левче с пълнители на Глейд от тези: https://www.google.bg/search?client=firefox-b&biw=1366&b … rc=pBuBKnPnfGorvM:
Но в последно време на намалените няма нищо - празни рафтове. Едва днес ММ е успял да купи бутерки "Арменска сълза" за 0.77 лв. Явно вече предпочитат да изхвърлят.  Confused
Виж целия пост
# 49
Аз си ползвам приложението на К ,за да набележа какво ми трябва,а и може да се добавят артикули,което е удобно.
За тази седмица съм сложила олио,памперсите,които по принцип си ползваме и съм доволна от тях,сапун Дав и прах Сано,Пепси на 0,99 лв.(може и два стека ,че вкъщи се пие много),свинско каре,от което си правим пастърма,а и свинските шишчета ММ много ги харесва и взема всяка седмица, пъстърва. Отделно АМ,пюрета и каши... Та докарахме го до 100-120 лв.  Crazy
Кокосовото масло го имам още от предния път,като го намалиха,ползвам си го,био е уж.  Peace
Виж целия пост
# 50
Скрит текст:
Току що купих (по-точно изкупих)  18 броя сладолед на прах Лапа-лапа на Радиком със срок на годност до края на юли на цена от 0,01лв. Това го има само в Кауфланд. Преди месец купих 7 сухи супи на Мамита доматена с босилек, която ползвах като подправка и ястията ми ставаха невероятно вкусни, а имаше трайност до октомври. Цената беше същата - 1 стотинка. Пазя си касовата бележка за спомен. Вечерта плодовете и зеленчуците се разпродават на безценица. И никога не съм имал проблеми да върна стока, за която съм размислил, че не ми трябва, или ако нещо се развали в гаранционния срок ако го нямат да го заменят връщат парите незабавно. Имам приятели, които си купуват всяка година домашна хлебопекарна и, тъй като я използват много интензивно, тя се разваля и им връщат парите. И така си пекат хляб с винаги нов уред, който ползват все едно под наем срещу депозит.
По поста ми разбирате какво е мнението ми за този магазин. Не знаех за тази тема, но сега ще пиша и ще давам отчет редовно.

В кой Кауфланд е това?
Виж целия пост
# 51
Браво на теб! И аз успявам да се заредя на цена около левче с пълнители на Глейд от тези: https://www.google.bg/search?client=firefox-b&biw=1366&b … rc=pBuBKnPnfGorvM:
Но в последно време на намалените няма нищо - празни рафтове. Едва днес ММ е успял да купи бутерки "Арменска сълза" за 0.77 лв. Явно вече предпочитат да изхвърлят.  Confused
Как за 77? Намалени са 1,29 лв.
Виж целия пост
# 52
Скрит текст:
Току що купих (по-точно изкупих)  18 броя сладолед на прах Лапа-лапа на Радиком със срок на годност до края на юли на цена от 0,01лв. Това го има само в Кауфланд. Преди месец купих 7 сухи супи на Мамита доматена с босилек, която ползвах като подправка и ястията ми ставаха невероятно вкусни, а имаше трайност до октомври. Цената беше същата - 1 стотинка. Пазя си касовата бележка за спомен. Вечерта плодовете и зеленчуците се разпродават на безценица. И никога не съм имал проблеми да върна стока, за която съм размислил, че не ми трябва, или ако нещо се развали в гаранционния срок ако го нямат да го заменят връщат парите незабавно. Имам приятели, които си купуват всяка година домашна хлебопекарна и, тъй като я използват много интензивно, тя се разваля и им връщат парите. И така си пекат хляб с винаги нов уред, който ползват все едно под наем срещу депозит.
По поста ми разбирате какво е мнението ми за този магазин. Не знаех за тази тема, но сега ще пиша и ще давам отчет редовно.

В кой Кауфланд е това?

И аз да питам, в кой град е?
Днес намерих подправки, за кайма и за месо, но не по 1ст. а по 36. Simple Smile

Аз от известно време ходя в съседния квартал, там по-често намирам стоки с червен етикет. В нашия нищо не остава. Sunglasses
За зеленчуците вечер нямам мнение, не съм ходила от м.г.
Да кажа, че си купих паста Поморин, избелваща. Simple Smile
Ще видим как е.
Някой ползвал ли е скоро такава?
Виж целия пост
# 53
Браво на теб! И аз успявам да се заредя на цена около левче с пълнители на Глейд от тези: https://www.google.bg/search?client=firefox-b&biw=1366&b … rc=pBuBKnPnfGorvM:
Но в последно време на намалените няма нищо - празни рафтове. Едва днес ММ е успял да купи бутерки "Арменска сълза" за 0.77 лв. Явно вече предпочитат да изхвърлят.  Confused
Как за 77? Намалени са 1,29 лв.
С червен етикет са.  Peace
Но то май не е хвалба, че си изядох цяла тарелка.  ooooh!
Виж целия пост
# 54
Нали червения етикет е за промоция? Аз вчера купих точно тези сладки, но на цена 1,29.
Виж целия пост
# 55
Имам предвид червен етикет на намалени стоки, а не промоционални. Не знам защо от 1,29 са ги намалили на 0.77, а са със срок на годност до 12-ти юни.
Виж целия пост
# 56
Това да не става въпрос за стоките, останали по няколко броя само? newsm78 Където ги отделят до касите на един стелаж?
Виж целия пост
# 57
Това да не става въпрос за стоките, останали по няколко броя само? newsm78 Където ги отделят до касите на един стелаж?

Да. За тях.
Виж целия пост
# 58
didka pitka, пазарувам основно от Кауфланд в Пловдив кв Тракия. това е първият Кауфланд в България. Понякога пазарувам и от този в съседния квартал Изгрев. И да допълня само, че на етикета на въпросния сладолед пишеше 38ст от 1,09, но аз маркирах на прайсчекъра и видях, че ми изписа 0,01. Именно толкова платих на касата. Другите видове сладолед Лапа-лапа си бяха с редовен етикет, а прайсчекъра и за тях ми показа по-ниска цена. Например ягода и карамел вместо 1,55 се оказаха 78ст. Проверете въпросните сладоледи и във вашия Кауфланд, сигурно са намалени, дори и да не са сменили етикета. Партидата е с годност 07.2017
Виж целия пост
# 59
Хубава работа! Simple Smile
Ами и аз от Кауфланд в Тракия пазарувам, ама такива промоции не уцелвам. Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия