Кауфланд - тема 21

  • 108 217
  • 743
# 60
И аз не съм видяла стоки с такава цена в Кауфланд.
Виж целия пост
# 61
Скрит текст:
didka pitka, пазарувам основно от Кауфланд в Пловдив кв Тракия. това е първият Кауфланд в България. Понякога пазарувам и от този в съседния квартал Изгрев. И да допълня само, че на етикета на въпросния сладолед пишеше 38ст от 1,09, но аз маркирах на прайсчекъра и видях, че ми изписа 0,01. Именно толкова платих на касата. Другите видове сладолед Лапа-лапа си бяха с редовен етикет, а прайсчекъра и за тях ми показа по-ниска цена. Например ягода и карамел вместо 1,55 се оказаха 78ст. Проверете въпросните сладоледи и във вашия Кауфланд, сигурно са намалени, дори и да не са сменили етикета. Партидата е с годност 07.2017
Благодаря за информацията. Ще погледна като ходя, но честно казано не съм се спирала на сладоледите.
Виж целия пост
# 62
Скрит текст:
didka pitka, пазарувам основно от Кауфланд в Пловдив кв Тракия. това е първият Кауфланд в България. Понякога пазарувам и от този в съседния квартал Изгрев. И да допълня само, че на етикета на въпросния сладолед пишеше 38ст от 1,09, но аз маркирах на прайсчекъра и видях, че ми изписа 0,01. Именно толкова платих на касата. Другите видове сладолед Лапа-лапа си бяха с редовен етикет, а прайсчекъра и за тях ми показа по-ниска цена. Например ягода и карамел вместо 1,55 се оказаха 78ст. Проверете въпросните сладоледи и във вашия Кауфланд, сигурно са намалени, дори и да не са сменили етикета. Партидата е с годност 07.2017
Благодаря за информацията. Ще погледна като ходя, но честно казано не съм се спирала на сладоледите.

Той мисля, че говори за сладоледи на прах.
Аз такива не купувам и не знам къде са.
Виж целия пост
# 63
Някой уедрявал ли е монети на банкомата в Кауфланд в района на Руски паметник ? Срещу изсипани няколко шепи разни бели и жълти монети, ти пуска ваучер със събраната стойност от монетите. И с него можеш да пазаруваш в срок от няколко месеца във всеки магазин от веригата.
Виж целия пост
# 64
Такъв има ли някъде в Пловдив?
Виж целия пост
# 65
О, и мен ме интересува. Laughing
Виж целия пост
# 66
Вчера сутринта минах с детето да купя нещо определено.  Малкия поиска кремче да си избере той (на 3г е). Двама мъже се бяха забили точно там и обираха някакви плодови кремчета с мюсли. Взеха ги всичките, а витрината си беше добре заредена. Стоях, гледах, малкия мрънкаше, че иска да си вземе. Ядосах се. Минах от другата страна където са промоциите и имаше само Данонино. На касата мъж с количка и със щайгите гъби и чушки някакви. Това нали уж беше магазин на дребно?! Мен ме върнаха с детето преди време заради два домата повече от разрешеното, пък хората си пазаруват с щайгите направо.
Къде е описано какво е "на едро" и какво "на дребно"?

"Количества предназначени за домакинството"
С три щайги гъби може цяла казарма да се нахрани.
Виж целия пост
# 67
https://money.bg/business/kaufland-puska-mashina-za-obmyana-na-m … a-pazaruvane.html

Мхм, щом в София е само една, за Пловдив ще трябва да почакаме. 😕
Виж целия пост
# 68
https://money.bg/business/kaufland-puska-mashina-za-obmyana-na-m … a-pazaruvane.html

Мхм, щом в София е само една, за Пловдив ще трябва да почакаме. 😕
Две са в София - ж.к. Младост 3, ул. “Филип Аврамов” 3 и ж.к. Крива Река, бул. "Ген. Тотлебен" 36.
http://www.kaufland.bg/Nachalo/04_Obsluzhvane/010_Mashina_za_moneti/index.jsp
Виж целия пост
# 69
Звучи по-обнадеждаващо така. Ама все пак май ще трябва да почакаме, докато дойде и при нас. Освен някой да почне да им досажда във ФБ, че да си мръднат пръста и да побързат. 😆
Виж целия пост
# 70
И за какво са ви тези машини за монети? Дават ваучер, който може да се ползва само в Кауфланд. newsm78
Виж целия пост
# 71
Само да си ида на София и нападам. Joy

От вас чувам, изобщо не знаех, че има подобно нещо.
Виж целия пост
# 72
И аз не съм чувала за такова нещо в Калфланд да има.
Виж целия пост
# 73
За първи път вчера вечерта бях в Кауфланд след 9ч и взех:
гъби 0.99 лв/кг
маруля 0.19 лв
хляб 0.15 лв
Много изгодни цени.   #Crazy
Виж целия пост
# 74
И за какво са ви тези машини за монети? Дават ваучер, който може да се ползва само в Кауфланд. newsm78
Колко прах ще накупя с тези ваучери... Laughing Имам доста монети, не ми се занимава да ги сортирам и да се разправям с БНБ, страшна работа ще ми свършат тези машинки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия