Кауфланд - тема 21

  • 108 213
  • 743
# 405
Мерси. Имах предвид голям буркан с нескафе. Вчера ходих и имаше Якобс голд 200 гр. на 10,99 лв. /-20%/. Чудех се дали да си взема, май ще се замъкна днес или утре... newsm78
Виж целия пост
# 406
До утре трябва да има Нескафе 200гр + чаша за фрапе за 10лв. Днес ще ходя да видя дали има останало.
Виж целия пост
# 407
До утре трябва да има Нескафе 200гр + чаша за фрапе за 10лв. Днес ще ходя да видя дали има останало.

Имаше, май беше 9 лв. от Нескафе класик.
Виж целия пост
# 408
И ние като никога имаме брошура, по-късно ще я разгледам.
Виж целия пост
# 409
Персила на прах ли е или течен?
Виж целия пост
# 410
Персила на прах ли е или течен?

и двата вида
Виж целия пост
# 411
 Hug мерси
Виж целия пост
# 412
Нескафе фрапе с чаша имаше и в Лидълската брошура,  ако не се лъжа.... беше и на по-добра цена.
Виж целия пост
# 413
Току що си купих Нескафе 250гр + фрапе чаша за 9лв, а в Лидл същата е на 13лв. Хич не е по-евтино  Naughty Мръсни измамници  hahaha
Виж целия пост
# 414
Аз съм си свалила мобилното приложение на брошурата на кауфланд , много е удобно
Виж целия пост
# 415
И аз се регистрирах,но ако ще получа брошурата чак в понеделник , тогава каква ми е ползата?
П.срегистрирах се преди час и още чакам ooooh!
Виж целия пост
# 416
Хммм , аз имам предвид само приложението , там не ми е искало регистрация . Свалих го от google play store  Thinking
Виж целия пост
# 417
В софийския вестник има ли Пародонтакс на промоция, че аз гледам варненския и тук има.
Виж целия пост
# 418
В софийския вестник има ли Пародонтакс на промоция, че аз гледам варненския и тук има.

Има
Виж целия пост
# 419
Благодаря ти, супер. Ще си купя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия