Кауфланд - тема 21

  • 108 212
  • 743
# 705
Зехтинът добър ли е , че реших да купувам  newsm78??
Виж целия пост
# 706
Някой да знае препарат за петна от пот  Embarassed
От известно време м явно смени дезодоранта и е много грозно на бяла блуза тези петна .
Някой да е пробвал с нещо за махане ,освен с белина ?
Виж целия пост
# 707
Аз имам същия проблем със светлите дрехи на ММ. Ще чакам някой да даде идея. Аз съм пробвала с Вениш и Меглио, но е без резултат.
Виж целия пост
# 708
Аз имам същия проблем със светлите дрехи на ММ. Ще чакам някой да даде идея. Аз съм пробвала с Вениш и Меглио, но е без резултат.
Някой да знае препарат за петна от пот  Embarassed
От известно време м явно смени дезодоранта и е много грозно на бяла блуза тези петна .
Някой да е пробвал с нещо за махане ,освен с белина ?
Момичета ще си позволя да Ви дам линк към темата за перилни препарати и омекотители там в увода на темата е описано много подробно няколко начина за махане на тези петна ,аз лично изпробвах и се махнаха,дано Ви бъде и на вас от полза.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=980091
Виж целия пост
# 709
А по отношение на хартиената брошура : от зимата на миналата година 5-6 блока и 4 къщи в  лявата част на улицата ни, не получаваме от нея в кутиите си. Шест пъти попълвах някакви листа в самия магазин и до днес - нищоооо. Явно тази горна част на Редута им е противопоказна за посещения на разносителите. За това разчитам на електронната и на вашите линкове.
Виж целия пост
# 710
Момичетата с петна от дезодорант,
Скрит текст:
За тези петна ползвам препарат против варовик. Има такива за баня, за кафе машини. Напръсквам, ако е течен препарата, и оставям една нощ да престои. После пера както обикновено. Ако е прахообразен препарат, накисвам блузата, наръсвам засегнатите места и оставям пак една нощ. Пак пера както обикновено. Може да се изпере и на ръка със сапун предполагам, но без накисване с препарат - трудна работа.
Виж целия пост
# 711
Какви са тези брошури с лепило, никога не съм получавала такава newsm78 Тук са тип вестник, много рядко правят по-малки като списание, с телчета в средата. А иначе нашите ги крадат, сигурна съм, защото се е случвало да излизам сутрин до магазина и тъкмо да са ги сложили в кутиите, вземам си моята и на връщане от магазина няма нито една. Просто няма как всички да си ги вземат за половин час. Интересно, че тези от други магазини си отлежават по кутиите редовно.
Виж целия пост
# 712
Някой има ли опит с праха за пране ESSEX?Гледам ,че няма нищо на БГ език върху опаковката?
Аз лично съм много доволна от този прах .
Виж целия пост
# 713
Каната на Аквафор струва ли си? Моля за мнения.
Виж целия пост
# 714
Да
Виж целия пост
# 715
Каната на Аквафор струва ли си? Моля за мнения.
Точно тази която виждам в брошурата на мен лично не ми харесва, защото трябва да се маха целия капак за да се напълни. Другите са по-удобни, доволна съм  Peace
Виж целия пост
# 716
Благодаря Малко сладко коте и самантина bouquet
Виж целия пост
# 717
Здравейте Simple Smile
Някой може ли да даде мнение за топ матраците на ТЕД, които са на промоция тази седмица? Simple Smile
Виж целия пост
# 718
Каната на Аквафор струва ли си? Моля за мнения.
Точно тази която виждам в брошурата на мен лично не ми харесва, защото трябва да се маха целия капак за да се напълни. Другите са по-удобни, доволна съм  Peace
Не се маха целият капак, има си капаче за пълнене. Взех я, благодаря за мненията.
Виж целия пост
# 719
При нас са списание вече.За сега остават,да видим докога.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия