Гошко - до конкурса и след това

  • 89 056
  • 929
# 525
Гошко по Нова!
П.п. Разревах се!

в кое предаване? Може ли линк?
Виж целия пост
# 526
В самия край на новините.
Виж целия пост
# 527
Ееее, най-накрая ! Сетха се накрая на гласуването! Дано има още нови гласуващи след репортажа.
Виж целия пост
# 528
Пуснах гласовете си днес, но не мога да подмина един телевизионен материал, който касае друг случай.

Току що излъчиха репортаж по bTV, че е открита открадната специализирана инвалидна количка в кв. Овча купел на 9-годишното дете с ДЦП. Същата е предадена в пункт за вторични суровини за сумата от 3.50 лв. Как да нарека това..... думи не намирам. Sad
Виж целия пост
# 529
Да се отчета:
Русия     65559
Ние         52181
Чехия     51318
Виж целия пост
# 530
Да се отчета:
Русия     65559
Ние         52181
Чехия     51318
Бравоооо, още по- близо до целта!
Виж целия пост
# 531
Пуснах гласовете си днес, но не мога да подмина един телевизионен материал, който касае друг случай.

Току що излъчиха репортаж по bTV, че е открита открадната специализирана инвалидна количка в кв. Овча купел на 9-годишното дете с ДЦП. Същата е предадена в пункт за вторични суровини за сумата от 3.50 лв. Как да нарека това..... думи не намирам. Sad

Ааа те я намериха и върнаха,а през това време направиха кампания и събраха над 13 000 за нова количка и там развоя беше добър Simple Smile
Виж целия пост
# 532
Репортажът по Нова. Много мъка, много...  newsm45

https://nova.bg/news/view/2017/06/09/184616/%D1%84%D0%BE%D1%82%D … 0%B4%D0%B5%D0%BE/
Виж целия пост
# 533
Наистина,много мъка..
Но ще успеем,сигурна съм!
Виж целия пост
# 534
Има ли в България организация, която да защитава специално интересите на хората с ДЦП? Ако има такава, моля за координати. Благодаря.

Скрит текст:
Гласувам от началото и много се радвам, че детето влезе в тройката, но този конкурс ми разби сърцето. А и в България не са едно и две такива деца.
Виж целия пост
# 535
Разтърсващ репортаж. Видях много борбени момче и родители, поклон!
Виж целия пост
# 536
Плаках докато го гледах Sob Желая му успех Praynig
Виж целия пост
# 537
53 148 Heart Eyes
Виж целия пост
# 538
Ааа те я намериха и върнаха,а през това време направиха кампания и събраха над 13 000 за нова количка и там развоя беше добър Simple Smile
Радвам се за добрия развой на случая /което, разбира се, не омаловажава грозната кражба/. Не знаех, че са събрани средства за нова количка. Като се разрових за информация, се оказа, че семейството е дарило част от средствата за подпомагане на друг с ДЦП - за изграждане на рампа за инвалидна количка. bouquet
Виж целия пост
# 539
Ааа те я намериха и върнаха,а през това време направиха кампания и събраха над 13 000 за нова количка и там развоя беше добър Simple Smile
Радвам се за добрия развой на случая /което, разбира се, не омаловажава грозната кражба/. Не знаех, че са събрани средства за нова количка. Като се разрових за информация, се оказа, че семейството е дарило част от средствата за подпомагане на друг с ДЦП - за изграждане на рампа за инвалидна количка. bouquet

Да,да защото парите де факто са им много.Те пак решиха да поръчат нова количка,чиято базова цена е 2000 лв. от там се преправя точно за детето и се оскъпява,но пак им остават и майката каза,че ще помогне на друго дете със същия проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия