Професионални серии за коса - тема 114

  • 118 281
  • 740
# 315
Chicci, благодаря за сравнението  Hug bouquet
В момента имам Интенз (само Б), а до мин. год имах и от Моисчър, но ми беше трудно да ги сравня, т.к съм ги ползвала по различно време. Б Интенз го тествах, за сега само веднъж и ми наподобява Мойсчър, сякаш са балансирани, но в никакъв случай и при мен не се държат като хидратиращи. Има и от двете серии доста изгодни предложения и се зачудих дали да не купя в запас, но се отказах. Трябва да намаля наличностите, излишно е това безумно трупане.
И аз съм така. Толкова натрупано имам, че не знам как ще го изразходвам, като и в салон ходя често. За Алтерна определено стигнах до извода, че ми харесват когато в салон ми ги направят. Иначе са ми кофти за нанасяне поради консистенцията им. Виж лореал и керастаз много по-лесно се нанасят.
Виж целия пост
# 316
Здравейте  Hug
Имам Кератинов 2-минутен реконструктор Aphogee https://www.zlatnaribka.com/keratinov-2-minuten-rekonstruktor-ap … ml?search=aphogee и искам да си взема шампоан за него. Кой от тези двата трябва да е  newsm78

https://www.zlatnaribka.com/shampoan-za-iztoshtena-kosa-aphogee- … ml?search=aphogee

https://www.zlatnaribka.com/shampoan-za-dalboka-hidratatsiya-za- … ml?search=aphogee
Виж целия пост
# 317
Шампоана от 1вия линк Simple Smile
Виж целия пост
# 318
Шампоана от 1вия линк Simple Smile

Благодаря за бързия отговор  Hug
Виж целия пост
# 319
Какво слагате в косите за повече блясък ?
Виж целия пост
# 320
 Парфюмното олио на керастаз  Laughing.  Ама...преди това косата трябва да си е обгрижена,защото тая скъпотия не прави нищо друго освен да блести и да мирише хубаво.
Виж целия пост
# 321
Спрея за блясък на Кюн
Виж целия пост
# 322
Здравейте, момичета!
Преди време ви четях редовно и се бях запасила със сериозно количество професионална козметика за коса. Благодарение на вас открих любимите си продукти и сега ги използвам с удоволствие.
Преди 4 месеца и половина родих второто си дете и от около половин месец ме е налегнал страшен косопад. С първото не съм имала подобен проблем, но сега положението е притеснително. От едната страна на скалпа вече видимо косата е оредяла. Какъв продукт да взема, за да овладея положението? В момента ползвам Loreal vitamino color, Biolage за боядисана коса, Alfaparf и Kerasrase discipline. Маските са Kerastase Discipline и Macadamiq за плътна коса.
Чудех се дали да не взема Kerastase Densifique? Вие какво бихте ми посъветвали?
Виж целия пост
# 323
Момиче влизам пак с въпрос... Намазах се аз с масла (кокосово, зехтин и от гроздови семки). Стоя от 2 часа, сега с какъв шампоан е най-добре да отмия маската? newsm78
Имам червен Тиджи и Лореал про кератин. Да слагам ли балсам после?
Виж целия пост
# 324
Здравейте, момичета!
Преди време ви четях редовно и се бях запасила със сериозно количество професионална козметика за коса. Благодарение на вас открих любимите си продукти и сега ги използвам с удоволствие.
Преди 4 месеца и половина родих второто си дете и от около половин месец ме е налегнал страшен косопад. С първото не съм имала подобен проблем, но сега положението е притеснително. От едната страна на скалпа вече видимо косата е оредяла. Какъв продукт да взема, за да овладея положението? В момента ползвам Loreal vitamino color, Biolage за боядисана коса, Alfaparf и Kerasrase discipline. Маските са Kerastase Discipline и Macadamiq за плътна коса.
Чудех се дали да не взема Kerastase Densifique? Вие какво бихте ми посъветвали?

 Последния писък в противокосопадните е Епруваж. https://www.zlatnaribka.com/eprouvage/fortifying-za-vazstanovyavane

 При следродилен косопад препоръките са за шампоан маска и серум. Хубави продукти са с насоченост грижа за скалпа.
Виж целия пост
# 325
prinzesata, зная че ползваш и много харесваш Нектар Термик. Само като термозащита ли го ползваш или винаги слагаш независимо дали има термична обработка след това?
Виж целия пост
# 326
Момичета, има ли код за БД в еnzo?
Виж целия пост
# 327
при поръчка на продукти на жилет над 29 лв. доставката става безплатна
Виж целия пост
# 328
Коя серия на TIGI е по- хидратираща: червената или зелената?
Виж целия пост
# 329
Коя серия на TIGI е по- хидратираща: червената или зелената?
Червената.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия