Професионални серии за коса - тема 114

  • 118 282
  • 740
# 345
Бри, виж сайта им, имат и крем за лице
аз също харесвам марката
https://www.palmers.bg/lice-ustni
Виж целия пост
# 346
Бри, виж сайта им, имат и крем за лице
аз също харесвам марката
https://www.palmers.bg/lice-ustni

Бубанка  bouquet bouquet bouquet

Не съм знаела, че имат толкова много продукти. В нашия магазин има няколко неща само и аз купувам всичките. Страшно съм доволна и цените са съвсем поносими.
Виж целия пост
# 347
Brie,Палмърс в момента имат -15% при поръчка от сайта им над 50лв.Сериозно се замислям дали да не си поръчам 3-4 неща.Промоцията е до края на месеца. Simple Smile
Виж целия пост
# 348
Палмерс аз поръчвам от https://www.iherb.com/c/palmer-s
Цените са на половина, малко повече се чака, но си струва  Wink
Виж целия пост
# 349
bobinaaa,много ти благодаря за този сайт.Не го знаех.Наистина цените са наполовина.
А с коя фирма е доставката и до офис може ли?и колко време се чака за доставка?
Виж целия пост
# 350
bobinaaa,много ти благодаря за този сайт.Не го знаех.Наистина цените са наполовина.
А с коя фирма е доставката и до офис може ли?

Доставят с DHL, преди съм поръчвала и с по-евтина доставка и ми идваха нещата в пощата. Явно има промяна.
Сайта е американски да отбележа и ако е голяма поръчката може да се наложи да се плащат някакви такси, но до сега не ми се е случвало Peace
Виж целия пост
# 351
bobinaaa,много ти благодаря за този сайт.Не го знаех.Наистина цените са наполовина.
А с коя фирма е доставката и до офис може ли?

Доставят с DHL, преди съм поръчвала и с по-евтина доставка и ми идваха нещата в пощата. Явно има промяна.

С DHL до адрес ли е?
колко излиза г/д доставката и колко време чакаш за поръчката?
Виж целия пост
# 352


С DHL до адрес ли е?
колко излиза г/д доставката и колко време чакаш за поръчката?

С пощата идваха за 2-3 седмици, сега с DHL би трябвало да е по-бързо и до адрес. Сега иначе си влязох в профила и в зависимост от стойността на поръчката ми варира цената на доставка. На 100 лв е около 10 лв доставката, но аз поръчвам много неща на веднъж, витамини за детето, хранителни добавки за мъжа ми и т.н.
В тоя ред на мисли може да се пусне обща поръчка  Simple Smile

П.П. В сайта има и страхотни органични масла, които ще са страхотни за маски!
Виж целия пост
# 353
Здравейте!Косата ми е изрусена,напоследък е доста изтощена-откриха ми недостиг на желязо,та сигурно и това влияе...  ooooh! В аптеката до нас видях вчера промоция на Лореал,но не съм сигурна коя маска да си купя-LOreal Professionnel Nutrifier Masque 200 мл. или  Loreal Professionnel Absolut Repair Lipidium 200 мл.
Виж целия пост
# 354
Според мен, вземи Lipidium.
Виж целия пост
# 355
 Шампоан и маска на липидиум и маската на нутрифифър. Липидиум е силна серия и по някое време след 2-3 миенета ще имаш нужда да смениш маската. Шампоана се комбинира и с двете маски.
Виж целия пост
# 356
Nutrifier е върши работа за моята небоядисвана, нетретирана с нищо коса, която е леко природно суха.
Изполдвам я, ако усетя нужда от хирдатация.
За изрусена и изтощена коса според мен е Липидиум.
Виж целия пост
# 357
Привет дами, от къде мога да си закупя шампоан на Abel
Виж целия пост
# 358
 Но не за постоянно ползване. Дори на моята малтретирана системно изрусявана коса след няколко поредни ползвания идва тежък,а съм с дебел упорит косъм. Липидиум е възстановяваща серия или протеин нутрито е хидратация и подхранване.
Виж целия пост
# 359
Момичета, какво представлява Джойко терапия в салон? Ако може някой ще ми разясни ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия