Преживях спонтанен аборт, да поговорим

  • 168 280
  • 847
# 615
Здравейте , чета вашите истории и реших да споделя с вас мъката си .Преди време преживях мисед в 15 г. с. - сълзи , самообвинения и т.н. Последваха рутинни изследвания - токсоплазмоза,цитомегаловирус и др. - всичко бе уж ок.
Решихме да пробваме пак - бях отново много щастлива ....до 15 г.с. - последва пак кюртаж ....Вече не знам какво да мисля ?!Какво се е объркало отново ?!Никой не ми дава отговор на въпросите...А как исках да имам още едно детенце ...
Виж целия пост
# 616
adi75 много много съжалявам Sad Ужасно е това, което си преживяла Sad

Помисли за генетични и имунолигични изследвания!

Силно те прегръщам
Виж целия пост
# 617
adi75 napravi si izsledvania za antifosfolipidni antitela.Dano vsi4ko da e nared i skoro da postigne6 me4tata si- edno sladko beb4e  Hug
Виж целия пост
# 618
adi75 много много съжалявам  Weary
milepetrova  ще стискам палци
 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Виж целия пост
# 619
благодаря на всички за милите думи - късмет на всички и по- малко участици да има в този форум
Виж целия пост
# 620
adi75, съжалявам за болката, която си изживяла  Sad
Дано наистина ставаме все по-малко тук и да се срещаме на по-хубавите места. Кураж и успех, мила!
Виж целия пост
# 621
Kuraj mila adi75!!! Sigurna sam, 4e skoro 6te osa6testvi6 me4tata mi... Tajno mi e, 4e posetitelite v tozi forum se uveli4avat.....dano skoro vsi4ki nie se pohvalim s 6tastlivi i uspe6ni bremenostti:o)
Виж целия пост
# 622
мили момичета и аз ще се запиша с моята история чаках 10г.да забременея и след стимулация с клостилбегит чудото стана и то не с едно а с две близначета в третия месец прокървих но в шеиново овладяха положението и радоста продължи но не за дълго докторите ме убеждаваха че всичко е на ред до петия месец когато как си спях ми изтекоха водите на едното бебе веднага в болница но уви едното не можеше да се спаси имаше надежда за другото но някаква инфекция която се е развила обхвана и другото бебче и трябваше да го махнат но никои не ми беше дал наравления за тези иследвания да я бяха открили навреме.сега мина 10 дни но се чуствам адски зле и ме е много яд че от лекарска немарливост се случи наи лошото и сега ме е страх дали ще забременея отново страх ме е от това да не се повтори инезнам колко време е необходимо пак да правим опити.
Виж целия пост
# 623
Мила rrossi,искрено ти съчувствам.Знам какво ти е на душата,но ти желая сила,за да преодолееш болката и дано скоро всички да се похвалим с добри новини.
Виж целия пост
# 624
 rrossi, искрено ти съчувствам, миличка. Имаш цялата ми подкрепа. Силна прегръдка от мен Hug
Виж целия пост
# 625
rrossi много съжелявам и аз за теб.Не мога да повярвам че толкова желани бебчета си отиват.Всеки ден се питам с какво сме го заслужили това. Дано да е както са казали хората след всяко зло да идва добро.Много добре те разбирам как се чувстваш.Пажелавам ти бързо възтановяване мила.Аз знам че един ден ще имаме най прекрасните бебета. Ако имаш нужда от подкрепа пиши тук всички са много мили, на мен ми помогнаха много.Целувки и от мен.
Виж целия пост
# 626
 Момичета, криво ми е...ама много ми е криво. Днес разбрах, че най-добрата ми приятелка от детските години е бременна. Колкото се зарадвах за нея, толкова ми стана мъчно за самата мен. А пък от това, че не можах да се зарадвам с цялото си сърце ми е още по-криво. Не завиждам, в никакъв случай, просто ми стана ужасно тъжно затова, че моето дете нямаше шанса да се роди...Не знам, момичета, уж с минаването на времето ставам все по-спокойна и уверена, ама от време на време почват да ме тресат разни ей такива състояния...Днес даже и цигара си запалих- а ги отказах преди година и половина. Предполагам, че е нормално, но все пак...
 На 1-ви септември заминавам на море, там някъде ще ми е и менструацията, и ще пробваме пак с бебеправенето. Дано този път всичко да е наред!
 Целувки за всички и благодаря, че ме "изслушахте"   bouquet
Виж целия пост
# 627
Melodiq , прегръЩам те силно.  Hug Знам как се чувстваШ, братовчедка ми роди на моя термин. Много се радвам zа бебето, но плаках цял ден. Мислех си, че това беШе денят на моето бебе, а не на нейното. Тя роди в началото на 8 месец. Много е гадно, много, много, много гадно. Сигурно zвучи от страни ужасно. АЗ те раzбирам. Знам, че се радваШ zа приятелката си. Не се обвинявай zа чувствата си. Те са оправдани.  Hug

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 628
  milepetrova , много ти благодаря, миличка, наистина се почувствах по-добре от поста ти. И , не, това което си написала въобще не звучи ужасно. Звучи съвсем нормално и рабираемо. Макар че може би се разбираме само ние, които сме преживели едно  също нещо. Може би другите отстрани не ни разбират. Но пък не е и нужно, нали? Още веднъж ти благодаря, миличка Hug
Виж целия пост
# 629
Да така е. Само ние се раzбираме. Страх ме е да кажа какво мисля на хора, което не са преживяли това, което преживяваме ние. За да не бъда раzбрана погреШно. Помагате ми вие.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия