Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 13

  • 79 991
  • 701
# 330
 
Виж целия пост
# 331
Ох, аз също май се справих. Направо не смея да се зарадвам. Grinning  Но не знам без хапчетата бих ли се справила. Simple Smile
Виж целия пост
# 332
Колко време не си пушила? Аз след 4 дена правя месец. Вече положението е дооооооста поносимо и все по-рядко се сещам за цигара...
Виж целия пост
# 333
Офф,аз след 5 мес.непушене,имах такава криза 2дни,че човек можех да убия.Имам познат,който не пуши вече 5 г.и твърди,че още му се пуши..Дано не съм,като него Sad
Виж целия пост
# 334
Офф,аз след 5 мес.непушене,имах такава криза 2дни,че човек можех да убия.Имам познат,който не пуши вече 5 г.и твърди,че още му се пуши..Дано не съм,като него Sad
Баща ми не пуши от около 7-8 години, казва, че още му се пуши и понякога сънува, че пуши, но не си и помисля да запали цигара.
Виж целия пост
# 335
Спирайте ги!
Не съм вярвал, че е толкова лесно. Около 6 М съм бивш пушач, а от снощи съм болен и споделих на жена ми, че когато пушех редовно чувствах главоболие и отпадналост в мускулите вечерно време. Какво причиняват,а? А си казвах, че всичко е конспирация.
Ще качите няколко кила, но пък всеки ще вижда, че кожата ви е по-свежа и и каро цяло изглеждате по-добре.
Може да си кажете” Тоя кви ги дрънка?” Аз ще ви кажа” Вижте Андрей Слабаков!”
Виж целия пост
# 336
Това, че след спирането на цигарите се качват килограми не е вярно. Аз не качих нито грам, просто не замествах цигарите с храна.
Виж целия пост
# 337
Това, че след спирането на цигарите се качват килограми не е вярно. Аз не качих нито грам, просто не замествах цигарите с храна.
Не било вярно Simple Smile
Ако Вие не сте качила, това е друг въпрос. В повечето случаи се качват, метаболизмът на тялото се променя. Може да прочетете по темата. Има много статии
Виж целия пост
# 338

Не било вярно Simple Smile
Ако Вие не сте качила, това е друг въпрос. В повечето случаи се качват, метаболизмът на тялото се променя. Може да прочетете по темата. Има много статии
[/quote]

Аз също мисля, че с повече контрол върху храната и повече движение - килограми не се качват. Имам не един пример, затова.
Виж целия пост
# 339
Това, че след спирането на цигарите се качват килограми не е вярно. Аз не качих нито грам, просто не замествах цигарите с храна.
Не било вярно Simple Smile
Ако Вие не сте качила, това е друг въпрос. В повечето случаи се качват, метаболизмът на тялото се променя. Може да прочетете по темата. Има много статии
Ами да, не е вярно. Не съм единствената, която не е качила, познавам доста други хора.
Любимото ми оправдание на пушачите е това, за да не спрат.
Много ясно, че ако се тъпче като за последно човек, за да замести цигарите, ще качи.
Чела съм по темата, на собствен гърб съм го изпитала и определено тввърдя, че със самоконтрол има как да не се качат килограми.
Виж целия пост
# 340
Щях да пиша ище сутринта: ако заместите цигарите с диета и спорт дори може да се получи обратен ефект - отслабване. Казвам го от личрн опит, и мен ме беше страх да не кача.
Виж целия пост
# 341
При мен спирането на цигарите хем ми увеличи апетита, хем съвпадна с 40-те, когато моя метаболизъм се забави някак. Така де, закръглих фигурата. Ще намеря решение!
Снощи сънувах, че пуша цигари. Около осем месеца не пуша, но бих искала-просто се въздържам. С времето става по-лесно.
Виж целия пост
# 342
Няколко пъти съм ги спирала, първия път качих 10кг които си останаха, следващите пъти не съм качвала по толкова, но не е и като да съм си стояла същата.
Другия месец става година откакто не пуша, понякога сънувам, че го правя, понякога мисля, че мога да убия човек за цигара, но за сега удържам. Най - големият стимул ми е едно детенце вкъщи, на което обещах, че няма да пуша вече Simple Smile
Виж целия пост
# 343
Спирайте ги!
Не съм вярвал, че е толкова лесно.
Може ли да споделиш опит как конкретно ги спря лесно?
Виж целия пост
# 344
Не знам за него, но аз също ги спрях много лесно.

За мен тайната е желанието, трябва да е истинско, зряло желание, че не искаш да пушиш.На мен ми отне няколко години да се "обработвам" психически, но изведнъж ме споходи желанието и ми се получи без да се тормозя и мъча.Резултата е 7 г. без цигари и 0% желание за възобновяване на навика.
Имах запек, малко напълнях и ми трябваха около 3м.организма да свикне с новото състояние, но в никакъв случай не си развалих храненето, а го подобрих.Спрях да се наливам с разни неща, започнах да закусвам и да се храня много по-разумно.Това не ми се отдаваше преди заради цигарите, всичко беше съобразено с това кога и как ще пуша.

С удоволствие го споделям, за да може колкото се може повече пушачи дазнаят и да не се страхуват,  че няма да могат без цигари.Може и е много по-хубаво.Не е трудно, лесно е.Влезе ли тази мисъл в главата, рано или късно ще се стигне до отказване Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия