Не ми липсват, истината е, че очаквах повече драма, явно толкова са ми били нужни.



Да ви споделя как реших да не пуша и се отвратих от цигарите. На НГ бяхме в едно пловдивско заведение, в което не се пушеха цигари, но като излезеш от заведението в ляво до тоалетни имаше фоайе в което всички излизаха и пушеха там, беше до такава степен задимено, сигурно по 50 човека димяха едновременно, че ми се обърна целия стомах, като излязох и аз да запаля. Едно че дрехите ми после смърдяха, косата, а бе все едно този дим се беше пропил навсякъде в мен. И така малко след това си казаха, ааа... защо да се тровя и да давам по 5 лв всеки ден за отровата си
да съм лош пример за детето ми и да мръзна на балкона(мъжа ми не пуши и вкъщи не се пали). Препоръчани теми