Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 13

  • 79 986
  • 701
# 435
Мила, чела ли си книгата на Апън Кар? Ако не си - направи го.
Виж целия пост
# 436
Дааааа, кожата как се изчиства, не се запъхтяващ по стълбите, имаш повече енергия и можеш да танцуваш до сутринта, като едно време Wink и си купувам рокли на воля (или кой каквото мания си има)
Виж целия пост
# 437
Имам чувството,че големият приток на кислород след 9-10 часа въздържание от никотина направо ми замъглява съзнанието SatisfiedLaughingSweat Smile
Виж целия пост
# 438
Аз просто реших, че може би още не му е дошло времето да ги спра напълно. Пушех по кутия, сега съм ги намалила наполовина. Но вчера почина близка позната, която не пушеше, на 50 години. И още няколко човека си заминаха, които нито пушеха, нито пиеха... Сигурно ще дойде моментът да ги спра, но явно все още не съм готова.
Виж целия пост
# 439
Ах, да, приятните оправдания - той не пушил, па умрял от рак на белите дробове на няма и 30. Онзи от книгата на Гинес цял живот пушил и дълголетник станал. Познати заблуждения са ми Simple Smile Цигарите няма да намалят мъката ти или пък още по-малко успокоят. Съболезнования за близката ти! От теб зависи кога по-скоро да си готова.
Виж целия пост
# 440
Имам чувството,че големият приток на кислород след 9-10 часа въздържание от никотина направо ми замъглява съзнанието SatisfiedLaughingSweat Smile
Joy
Това замайване и липса на концентрация, които описват при спирането на цигарите, навярно наистина са от притока на кислород.   Laughing
Виж целия пост
# 441
Имам чувството,че големият приток на кислород след 9-10 часа въздържание от никотина направо ми замъглява съзнанието SatisfiedLaughingSweat Smile
Joy
Това замайване и липса на концентрация, които описват при спирането на цигарите, навярно наистина са от притока на кислород.   Laughing



Така си го обяснявам и аз .
Размътено ми е и в главата,и в погледа.
Ям през 30 мин.
Имам чувството,че ще заспа права днес,защото много вървях,но и ядох за да не запаля.
Определено физическото усещане с никотиновата абстиненция е много неприятно.
Дано отмине по-скоро.
Виж целия пост
# 442
Аз пък като спрях да пуша станах по - хубава и ми останаха пари за фитнес и режим на хранене, та и отслабнах ...
Спрях когато бях готова да поставя себе си преди всичко и всички.
Сега се забавлявам като ме питат как отслабнах, и аз кавам - спрях да пуша Simple Smile
Виж целия пост
# 443
Мен ми е по-интересно как да се справяме първите дни.
В дългосрочен план ползите са ясни и вероятно липсата не е толкова натрапчива ...
Но първите 2-3 седмици ?
Виж целия пост
# 444
С мисълта за дългосрочните ползи Wink
Виж целия пост
# 445
Да, единствено мисълта за дългосрочните ползи ме крепи. Също така ми остават повече пари, и не че ги спестявам, но си купувам някой неща, които преди не можех и това ме радва.

Ирина, четох я преди години, когато ги спрях за първи път. Имах я разпечатана,  но я подарих на приятелка тогава.
Виж целия пост
# 446
Мила, съветвам те относно да я прочетеш. Има я в първия пост в темата като pdf.
Norvy, с теб явно сме почнали заедно вчера и ще се подкрепяме.
Виж целия пост
# 447
 Като заговорихте за Алън Кар, искам да попитам има ли някой в темата, който да му е помогнал методът му (независимо дали книгата или курсът)? Наистина ли не е пропушил след това?

 
Виж целия пост
# 448
Сънувах,че пуша,събудих се в 5 и от тогава до сега не спира да ми се пуши,разхождах се и пак ми се пуши,започвам да се чудя дали да си взема една цигара и да си успокоя душата.
Виж целия пост
# 449
Сънувах,че пуша,събудих се в 5 и от тогава до сега не спира да ми се пуши,разхождах се и пак ми се пуши,започвам да се чудя дали да си взема една цигара и да си успокоя душата.
Не бе, жена! Радвай се, че е било само сън. Ще имаш още тепърва. Мен ми се е случвало много пъти да сънувам, че пуша и изпитвам ужасяваща вина, че пак не съм издържала и като се събудя си отдъхвам, чее било само сън и съм все така непушач Simple Smile Подишай малко чист въздух, помириши някой пепелник да се сетиш как хубаво ухае в устата ти след една цигара и каква дългогодишна зависимост ще придобиеш пак само след тази една цигара. Не се отказвай! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия