Влюбена съм в шефа си, но той е с 30 години по-голям от мен

  • 59 577
  • 457
# 300

Напусни тази работа. На 19 едва ли си имала някакви толкова изключителни и специфични знания и умения, че да ти е незаменима. Не го търси повече (той хич и няма да забележи, че те няма... т.е може да забележи, че работата не е свършена - толкоз). Смени средата, смени хората - току-виж след време някой на твоята възраст те "ритнал в корема".
Виж целия пост
# 301
Днес бях на интервю. Надявам се, че ще ме одобрят.

А утре смятам да му кажа.
Виж целия пост
# 302
Тръпнем в очакване...
Виж целия пост
# 303
Ау, вярно, че е сряда Laughing
Виж целия пост
# 304
Да открием залаганията - ще се възползва ли чичко Израел или не?  bowuu
Виж целия пост
# 305
Да открием залаганията - ще се възползва ли чичко Израел или не?  bowuu
Мисля, че на първата половин дума от обяснението любезно ще я помоли да затвори вратата отвън.
Виж целия пост
# 306
Да открием залаганията - ще се възползва ли чичко Израел или не?  bowuu
Мисля, че на първата половин дума от обяснението любезно ще я помоли да затвори вратата отвън.

+1

Аз няколко пъти питах, но нещо не разбрах как точно ще стане обяснението.

Нещо не ми върви да влезеш в кабинета на шефа си и да изтърсиш - Влюбена съм в теб от 2 години! Shocked
Виж целия пост
# 307
+1

Аз няколко пъти питах, но нещо не разбрах как точно ще стане обяснението.

Нещо не ми върви да влезеш в кабинета на шефа си и да изтърсиш - Влюбена съм в теб от 2 години! Shocked
Най-вероятно залага да я попита що така напуска ненадейно.
Виж целия пост
# 308
И аз по-назад попитах как точно смята да си изложи тезата пред него, но авторката не ми отговори. Предполагам, че се надява той някак да поеме инициативата и на нея да не й се наложи да говори изобщо.
Виж целия пост
# 309
Предполагам, че се надява той някак да поеме инициативата и на нея да не й се наложи да говори изобщо.

 hahaha Съвсем като в розово романче...!  Heart Eyes Peace
Виж целия пост
# 310
Офф в кой век живеете.. естествено,че момичето няма да влезе и да каже „здравейте, влюбена съм във вас”, вие като си харесате някой така ли правите  Joy
Виж целия пост
# 311
, вие като си харесате някой така ли правите  Joy
Аз да. Написах си му директно на моя мил, в прав текст, мъжете само така разбират.
Но не съм на 21, има разлика. Peace
Виж целия пост
# 312


P.S. Колегата от съседния кабинет /по-млад с 15 години от мен/ ме черпи бонбон и идва да си говорим. Влюбен е в мен, нали? bash

И кво, ти още ли не си му обяснила " как се чувстваш" / сакрална фраза, ръйш/ , като той се тутка? Mr. Green
Виж целия пост
# 313
Офф в кой век живеете.. естествено,че момичето няма да влезе и да каже „здравейте, влюбена съм във вас”, вие като си харесате някой така ли правите  Joy

Аз съм го правила...в осми клас Laughing
Виж целия пост
# 314
Офф в кой век живеете.. естествено,че момичето няма да влезе и да каже „здравейте, влюбена съм във вас”, вие като си харесате някой така ли правите  Joy

Аз лично, като си харесам някого, не му го казвам по никакъв начин.
Има си език на тялото и ако го владееш, стигаш дотам, мъжът да е абсолютно уверен, че пръв те е забелязал, потрудил се е и е спечелил вниманието ти.

Ама, аз съм от миналия век и затова посъветвах девойката да влети в кабинета, да сграбчи за пакета обекта на обожанието си и да го просне на диванчето. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия