Влюбена съм в шефа си, но той е с 30 години по-голям от мен

  • 59 579
  • 457
# 360
Аделина пък голям съвет даде...ама след дъжд- качулка...

Нашенката още вчера трябва да му е организирала настъпление...ама я няма да разкаже...

А колкото до чужденците, ти не ги мисли...свикнали са на женски нападения и настъпления, даже от хубавите ни и възхитени по тях българки им е още по-приятно !!!
Виж целия пост
# 361


P.S. Колегата от съседния кабинет /по-млад с 15 години от мен/ ме черпи бонбон и идва да си говорим. Влюбен е в мен, нали? bash

И кво, ти още ли не си му обяснила " как се чувстваш" / сакрална фраза, ръйш/ , като той се тутка? Mr. Green

Апсурт, аз нямам прилив на привличане към него. Само към бонбоните...
Виж целия пост
# 362

Апсурт, аз нямам прилив на привличане към него. Само към бонбоните...
Точно така, дръж го заради бонбоните, особено ако са вносни. Blush
Виж целия пост
# 363
Познахме ли, че е пързалка цялата тема?  newsm78
Виж целия пост
# 364

Апсурт, аз нямам прилив на привличане към него. Само към бонбоните...
Точно така, дръж го заради бонбоните, особено ако са вносни. Blush

Искам и ааааз бонбонииии!!!! Ама никой не се вълнува от моята особа....ше взема да смачкам една фафла!!! Mr. Green
Виж целия пост
# 365
Аз пък съм в очакване на авторката да се завърне и да ни накъпе едно хубаво  hahaha
Виж целия пост
# 366
Познахме ли, че е пързалка цялата тема?  newsm78
Аз само в бонбоните вярвам. Crossing Arms
Виж целия пост
# 367

А в сладоледа - не ли!?!?!?
Виж целия пост
# 368
Ако колега ми носи сладолед, не знам, не го обичам разтопен... Crazy
Виж целия пост
# 369
Е що пък разтопен, нормален ще да си е...
Виж целия пост
# 370
Аз пък съм в очакване на авторката да се завърне и да ни накъпе едно хубаво  hahaha

Възможно е утре да се появи, предполагам изживява любовен уикенд, та едва ли и е до форум. Heart Eyes
Виж целия пост
# 371
Аз пък съм в очакване на авторката да се завърне и да ни накъпе едно хубаво  hahaha

Възможно е утре да се появи, предполагам изживява любовен уикенд, та едва ли и е до форум. Heart Eyes
Или ближе рани от приземяването.
Виж целия пост
# 372
Ние тук така я нападнахме, че имам чувството, че ще измисли хепи енд, за да ни натрие муцуните  hahaha
Виж целия пост
# 373
Ние тук така я нападнахме, че имам чувството, че ще измисли хепи енд, за да ни натрие муцуните  hahaha

Ама гадини сте.Сега няма да се върне и моето любопитство ще остане незадоволено.
Виж целия пост
# 374
Ще се върне, бе...спокойно...имам някакво извратено предчувствие  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия