Бързи здравословни въпроси и отговори – 7

  • 70 809
  • 741
# 240
Скалпел също?
Виж целия пост
# 241
Ест.,че не е едно и също,но неговото е голямо

Малко е, според мен. Поне така ми изглежда от снимката.
Виж целия пост
# 242

Това с лекаря ще си го обсъдите. По принцип може и със скалпел, да - писах го по-назад.
Виж целия пост
# 243
Тук някой питаше за детокс,сега рекламират едни хапчета-добавка Регенератера,с масло от семки на лимон и още неща,някой има ли мнение?Много искам да си купя...
Виж целия пост
# 244
Тук някой питаше за детокс,сега рекламират едни хапчета-добавка Регенератера,с масло от семки на лимон и още неща,някой има ли мнение?Много искам да си купя...
аз се интересувам...ама вс рекламирано е съмнително...но по описание е ок.
Виж целия пост
# 245
Скрит текст:
Много е обещаващо,къде не са отишли още 20лева Laughing
Виж целия пост
# 246
Здравейте ,вчера ми стана лошо между гърдите болеше доста , след това получих задух и кратко време след това изтръпване на език,уста,ръка и крак в дясно и ляво,като най-осезаемо изтръпването беше вляво.Също така лявата част на устата като говорех,не се отваряше изцяло според лекарите и заевах доста стабилно.
Обадих се на 112 и ме взеха в бърза помощ,пуснаха ми 1 система и след това глюкоза.
Предположенията за станалото бяха жегата и ниска кръвна захар ,нередовно хранене.

Някой да ме насочи на какъв лекар да отивам в понеделник ?

ПП - На 28 години съм.
Виж целия пост
# 247
Отиди при ЛЛ, той ще те насочи.
Виж целия пост
# 248
Здравейте, от няколко месеца имам едно приетснение в дните преди цикъл. Подуват ми се някои пръсти на ръцете, особено около ставичките и се забелязва леко зачервяване в тази област. Леко болезнено е при движение. Както казах от няколко месеца е това, преди не ми се е случвало и съм приетснена, на 24 съм. Чувала съм, че се задържа вода и допускам, че от това може да идва. На някоя от вас случвало ли й се е това и повод ли е за сериозно притеснение?
Виж целия пост
# 249
Здравейте момичета. Преди месец си правих ПКК и Биохимия и всички резултати са прекрасни. Триглицеридите бяха една идея леко повишени, но това стана от приема на антидепресанти. Вече съм чиста, не пия нищо, само взимам магнезии и омега3. Хипохондричка съм, пък съм ви споделяла, че съм и с паническо разтройство. Преди години, първото ми хранене за деня понякога дори беше следобяд и през деня просто ми нямаше нищо. Чувствах се свежа и да ми прималее леко, не ми беше проблем. Не съм дебела, не съм с наднормено тегло. Тука от около 2 години забелязвам, че от сутринта чувствам лек глад и ако до обяд не хапна и започва да ми прималява, чувствам се отпаднала, разтрепервам се. Веднага се панирам и започвам да търся да хапна, каквото и да е. Понякига изяждам куп боклуци едно след друго, само за да ми мине.  Глюкозата и гликирания хемоглобин са в норма. Не са ми казвали да правя друго. Нормално е, ако дълго време през деня не хапне човек да му се случи това, но възможно ли е да се случва през няколко дни? Днес бях добре хаонала и нямзх проблем, но някои дни доста нередовно се храня и се случва. Четох за инсулинова резистентност, но нито едно нямам от нещата, които го отключват. Много се разприказвах:)))
Виж целия пост
# 250
Възможно ли е като се слагат капки за очи да се стича от тях в гърлото?
Майка ми си слага по няколко пъти на ден и отскоро забелязала,че след като си ги капне,след малко усеща парене и горчивина в гърлото.
Виж целия пост
# 251
Възможно ли е като се слагат капки за очи да се стича от тях в гърлото?
Майка ми си слага по няколко пъти на ден и отскоро забелязала,че след като си ги капне,след малко усеща парене и горчивина в гърлото.

   Напълно нормално е. Всичко е свързано - нос, гърло и уши.
Виж целия пост
# 252
Възможно ли е като се слагат капки за очи да се стича от тях в гърлото?
Майка ми си слага по няколко пъти на ден и отскоро забелязала,че след като си ги капне,след малко усеща парене и горчивина в гърлото.

  

   Напълно нормално е. Всичко е свързано - очи, нос, гърло и уши.
Виж целия пост
# 253
Не знам точно какви капки за очи слага, но на тези, които ММ си слага пише да се натисне с пръст окото, в ъгълчето при  носа. Прочетете листовката на вашите капки.
Виж целия пост
# 254
Не знам точно какви капки за очи слага, но на тези, които ММ си слага пише да се натисне с пръст окото, в ъгълчето при  носа. Прочетете листовката на вашите капки.


   Така се капят капки за очи. Във всяка листовка пише това. Но пак влизат в гърлото. Написах, че всичко е свързано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия