Математическите паралелки от 5 клас в 125 СУ и 107 ОУ, София

  • 54 270
  • 497
# 495
Има книжка със съдтезанията на 107-мо.
Състезанието им не е ли през юни?
Виж целия пост
# 496
Да, има книжка, издадена преди 4-5 години, ако не се лъжа. Нашата я подарихме отдавна не помня на кого, иначе бих услужила. Обикновено е през юни състезанието "Еврика". През май от 107-мо обявяват регламента за прием, който не се различава особено в годините откъм приети от тях състезания за балообразуване.
Виж целия пост
# 497
Има книжка със съдтезанията на 107-мо.
Състезанието им не е ли през юни?
Да, през юни е. Около средата,  в почивен ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия