На пазар в Лозенград и Одрин - 11

  • 179 180
  • 758
# 510
Здарвейте, имам нужда от малко помощ. Трябва да купя еквивалента на контратубекс от Одрин, но не мога да намеря активната съставка.

http://www.ilacabak.com/ara.php?arama=Contractubex
Виж целия пост
# 511
Здарвейте, имам нужда от малко помощ. Трябва да купя еквивалента на контратубекс от Одрин, но не мога да намеря активната съставка.

http://www.ilacabak.com/ara.php?arama=Contractubex

Много благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 512
Здарвейте, имам нужда от малко помощ. Трябва да купя еквивалента на контратубекс от Одрин, но не мога да намеря активната съставка.

http://www.ilacabak.com/ara.php?arama=Contractubex

Много благодаря Simple Smile
Здравейте!!!Ефикасен крем за белези е техния крем Dermatix Si,много ефикасен позвах го за белег от пъпна херния.В България струва към 45-50 лв.Там в Турция струва към 15 лева!
Виж целия пост
# 513
Къде в Одрин може да се закупи мъжки спортен екип/анцуг/ размер XXL-XXXL?
Виж целия пост
# 514
Скоро ще ходя на екскурзия до Люлебургас и Лозенград.Има свободно време в Люлебургас, а там не съм ходила досега.Може ли да споделите нещо интересно дали има-архитектура и  магазини за дрехи, храна сладкиши или нещо друго.Не отивам там с цел пазар, а разходка и пазаруване между другото.
Виж целия пост
# 515
Здравейте на всички , нова съм във форума . Искам да попитам тези , които скоро са си изкарвали карти в магазин Кипа , как точно става това . Предстои ни скорошно пътуване до Одрин и ще посетим този магазин. По-напред във форума прочетох ,че трябва само да се каже "money card var abi ",но дали това е достатъчно , за да се разбера с тях. И искат ли някакви лични данни ?
Виж целия пост
# 516
Здравейте на всички , нова съм във форума . Искам да попитам тези , които скоро са си изкарвали карти в магазин Кипа , как точно става това . Предстои ни скорошно пътуване до Одрин и ще посетим този магазин. По-напред във форума прочетох ,че трябва само да се каже "money card var abi ",но дали това е достатъчно , за да се разбера с тях. И искат ли някакви лични данни ?

abi - батко, не го казвайте, ако служителката е жена, а на касите в КИПА са жени
abla - е за кака
Освен това трябва да бъде изречено с доста въпросителна интонация, защото реално с горепосоченото изречение казвате, че имате такава карта.

Да се допълня - аз бих казала (макар да звучи малко заповедно) - Money card istiyorum.
Виж целия пост
# 517
Не, не искат никакви данни. Аз казах Money card само и касиерката ми я маркира и даде. Картата струва 1,50 лири.
Виж целия пост
# 518
Аз вчера направих опит да си взема такава карта. Касиерката обаче само маркира някаква налична при нея и след това ми маркира стоката на ниските цени. Не ми даде карта, но и в сметката нямам маркирани 1.5 лири.
Виж целия пост
# 519
Маркирала е с нейната карта.
Виж целия пост
# 520
Благодаря ви за бързите отговори ^_^ 

Имам още едно питане,преди около 2 месеца бях гледала във форума една карта на Одрин,подобна на тази в главния пост ,но вместо вместо на Лозенград е на Одрин ,немога да я намеря Sad дали може някой да ми помогне.
Виж целия пост
# 521
ето такава е картата
Виж целия пост
# 522
Благодаря ви за бързите отговори ^_^  

Имам още едно питане,преди около 2 месеца бях гледала във форума една карта на Одрин,подобна на тази в главния пост ,но вместо вместо на Лозенград е на Одрин ,немога да я намеря Sad дали може някой да ми помогне.
В първия пост има карта и на Одрин. С червено, където пише "Карта Одрин" е линк.
Виж целия пост
# 523
Здравейте,скоро пак ще ходим до Одрин Ще има доста време за разходка по  главната.Моля кажете  откъде се влиза в закрития базар ,който е успореден на главната .Да не е от паметника с лалетата.И какво може да се купи там.Има ли дрехи на закрития базар?
Виж целия пост
# 524
Гледах снимки на Синия пазар,т.е. съботния - оказа се, че не е този от долната снимка:
https://www.google.bg/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Frio.bg%2FStati … ct=mrc&uact=8
Аз ли нещо греша?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия