На пазар в Лозенград и Одрин - 11

  • 179 181
  • 758
# 495
Скоро ще ходя на екскурзия до Люлебургас и Лозенград.Има свободно време в Люлебургас, а там не съм ходила досега.Може ли да споделите нещо интересно дали има-архитектура и  магазини за дрехи, храна сладкиши или нещо друго.Не отивам там с цел пазар, а разходка и пазаруване между другото.
Виж целия пост
# 496
Аз пътувам от Малко Търново. Мисля, че е тук, поне така изглежда на снимките.

https://goo.gl/xEpC88
Виж целия пост
# 497
Аз пътувам от Малко Търново. Мисля, че е тук.

https://goo.gl/xEpC88

Да този е , ако минете през магистралата и след като минете плащачката стигате до един разклон , хващате пътя за Черкезкьой карате само направо няколко километра , когато в далечината видете табелата от лявата страна на Мави влизате във първия възможен YANYOLU , стигате до сфетофара и там трябва да преминете направо и след това пак по YANYOLU на ляво , и след това сте пред фабриката. Ако минете през Бабаески и Люлебургаз тръгвате към Авантаж по този път само направо и по същия начин. Ето как трябва да се върнете в обратна посока http://www.img-share.eu/main/image_view/Screenshot_1IvnCuqh.png.htm  http://www.img-share.eu/main/image_view/Screenshot_2gQBObJC.png.htm Гугъл го дава по лентата която се движите да завиете просто на ляво но това е не възможно .
Виж целия пост
# 498
Здравейте
ако някой е пазарувал от Bizim  да сподели къде в Одрин може

Bizim е точно преди Кипа.
Виж целия пост
# 499
Здравейте! Нова съм тук и аз също много обичам да пътувам и пазарувам в Одрин; С удоволствие ще следя темата! Приятно и успешно пазаруване на всички!
Виж целия пост
# 500
Здравейте
ако някой е пазарувал от Bizim  да сподели къде в Одрин може

Bizim е точно преди Кипа.
Момичетата тук са споделяли, че в Bizim Одрин на дребно не разрешават да се пазари. Нека някой с по-скорошно инфо да каже дали все още е така.
Виж целия пост
# 501
Здравейте
ако някой е пазарувал от Bizim  да сподели къде в Одрин може

Bizim е точно преди Кипа.
Момичетата тук са споделяли, че в Bizim Одрин на дребно не разрешават да се пазари. Нека някой с по-скорошно инфо да каже дали все още е така.
В началото на лятото можеше.
Виж целия пост
# 502
Може да се пазари. Изкарват ти на място карта. Последно пазарувах на 24.09.17
Виж целия пост
# 503
Аз пътувам от Малко Търново. Мисля, че е тук.

https://goo.gl/xEpC88

Да този е , ако минете през магистралата и след като минете плащачката стигате до един разклон , хващате пътя за Черкезкьой карате само направо няколко километра , когато в далечината видете табелата от лявата страна на Мави влизате във първия възможен YANYOLU , стигате до сфетофара и там трябва да преминете направо и след това пак по YANYOLU на ляво , и след това сте пред фабриката. Ако минете през Бабаески и Люлебургаз тръгвате към Авантаж по този път само направо и по същия начин. Ето как трябва да се върнете в обратна посока http://www.img-share.eu/main/image_view/Screenshot_1IvnCuqh.png.htm  http://www.img-share.eu/main/image_view/Screenshot_2gQBObJC.png.htm Гугъл го дава по лентата която се движите да завиете просто на ляво но това е не възможно .

Snow 22, благодаря за разясненията !
Виж целия пост
# 504
Здравейте, има ли някой представа къде в Одрин или в близките градове може да се купи изгодно злато? През септември бяхме в Одрин и питахме на центъра в златарските магазини навсякъде цената беше 130-140 лири, което никак не е изгодно имайки предвид че в БГ цената за грам е 55-60лв
Виж целия пост
# 505
Миналият месец питах тука във Варна как върви грам злато.
Казаха ми, че е почти 90 лева, това за 14 каратово злато.
Виж целия пост
# 506
Здравейте за първи път ще ходя в Чорлу и искам да разбера кога е пазара. Смятам да посетя двата мола Авантаж и Ореон и ако може да ме насочите кой други магазини да посетя ще сам ви много Благодарен

Магазина пред фабриката на Colins jeans , магазина на Тач , ако продължите направо от Авантаж в посока Черкезкой на 5км (не съм сигурна в точните километри)в ляво е фабриката на Mavi jeans , отпред има и магазин. В ц-ра има доста магазини същ o.
Здравейте, има ли и други магазини по пътя от Чорлу към Черкезкьой? /Поне аз така ги виждам Колинс и Мави джийнс./ Има ли други магазини или търговски центрове, които си заслужават?  Може ли повече информация от тези, които са ходили в този район? За магазини, стоки, цени.
Благодаря!
Виж целия пост
# 507
Здравейте за първи път ще ходя в Чорлу и искам да разбера кога е пазара. Смятам да посетя двата мола Авантаж и Ореон и ако може да ме насочите кой други магазини да посетя ще сам ви много Благодарен

Магазина пред фабриката на Colins jeans , магазина на Тач , ако продължите направо от Авантаж в посока Черкезкой на 5км (не съм сигурна в точните километри)в ляво е фабриката на Mavi jeans , отпред има и магазин. В ц-ра има доста магазини същ o.
Здравейте, има ли и други магазини по пътя от Чорлу към Черкезкьой? /Поне аз така ги виждам Колинс и Мави джийнс./ Има ли други магазини или търговски центрове, които си заслужават?  Може ли повече информация от тези, които са ходили в този район? За магазини, стоки, цени.
Благодаря!


Не няма други или поне аз не съм открила. По пътя за Черкезкой след детелината на магистралата в дясно имаше детски магазин , преди 5 години съм влизала там и не си заслужаваше. Колинс е много близо до Авантаж от другата страна на пътя. Хубаво е по тези магазини да се ходи преди събота и неделя , няма толкова много хора и стока повече. Има още един шопинг център Мaxi  http://www.maxi.com.tr/KiralamaSLVR.asp , той е в посока Истанбул до Силиври по второстепенния път  , има доста магазини но и там не съм ходила повече от три години и не мога да дам прясна информация.
Виж целия пост
# 508
Вчера беше направо лято в Одрин. Беше 33 градуса. На отиване и на връщане стояхме по 1 час на границите /Лесово/.
Все още има много лятна стока - и на пазара и по магазините. Това е и намалението по магазините - на летните дрехи. Но пък има и якета, боти, ботуши, ризи с дълги ръкави, ватирани клинове и тн.
Изпразнихме портфейлите Blush Похапнахме предоволно в Ераста също. А и да не забравя - изкарахме си карта от Мигрос и я провахме Grinning
Виж целия пост
# 509
Здарвейте, имам нужда от малко помощ. Трябва да купя еквивалента на контратубекс от Одрин, но не мога да намеря активната съставка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия