Звездни компромати - 330 част

  • 125 488
  • 750
# 390
Коя е жената до МИкрон / много добро попадение newsm10/ хареса ми, прилича ми на Трюдо, но не съм сигурна

Съпругата на аржентинския президент.

Софи Трюдо на срещата заедно с едно от децата им. Тя също ми хареса.

 Simple SmileДа, Хулиана Авада и тя и Софи ми харесват повече от Мелания, имат много по-одухотворено и естествено изражение на лицето.

А за Моника много я харесвам, но последните й снимки не искам да ги гледам, личат си и годините, а все пак е в позиция да свали едни10 години от плещите си и този бретон хич не и отива
Виж целия пост
# 391
Еди Ведър и съпругата му:

Скрит текст:




С Жизел Бюндхен  Laughing

Виж целия пост
# 392
Не бях виждала предишния вид на Радина. Тя била истинска красавица! Леле, не мога да я позная Shocked

Човече,аз също съм много изненадана,преди е имала доста безгрижен и свеж вид ,сега няма нищо общо ..за съжаление ...
Виж целия пост
# 393
Помните ли най-красивият престъпник

Кариерата му като модел потръгнала.  на ревю  Даже бил забил някаква млада наследница за ужас на баща ѝ-милиардер. Wink
Виж целия пост
# 394
Ами има бебе Радина, представете си. Ако не спи откакто е родено и кърми, нормално е да е изтощена.
Виж целия пост
# 395
Радина си изглеждаше суха и вяла много преди да се появи бебето. Аз я харесвам, но преди зъбите и драстичната слабост - много повече.

Като беше бременна също ми беше много красива, лицето й имаше много приятно сияние и свеж вид. От Аскеерите си спомням, че много ми хареса като излъчване:
Скрит текст:


Виж целия пост
# 396
Голям интерес към вялата и изтормозена Радина. Това е втората тема, в която се нищи, в рамките на седмица. Кой ще подхване песента за тормоза, който ѝ оказва Донков?
Виж целия пост
# 397
Малката щерка на Стоичков е бременна http://hotarena.net/iznenada-malkata-shterka-na-kamata-hristina- … nuche-prez-esenta
Виж целия пост
# 398
Радина си изглеждаше суха и вяла много преди да се появи бебето. Аз я харесвам, но преди зъбите и драстичната слабост - много повече.
+1

Виж целия пост
# 399
Ами има бебе Радина, представете си. Ако не спи откакто е родено и кърми, нормално е да е изтощена.
Преди бебето беше същата.
Виж целия пост
# 400
Голям интерес към вялатаи изтормозена Радина. Това е втората тема, в която се нищи, в рамките на седмица. Кой ще подхване песента за тормоза, който ѝ оказва Донков?
Чакай де, Донков ще участва другата седмица в Черешката. Ще го разнищим.
Виж целия пост
# 401
Помните ли най-красивият престъпник

Кариерата му като модел потръгнала.  на ревю  Даже бил забил някаква млада наследница за ужас на баща ѝ-милиардер. Wink
Щял да влиза есента във Вип Брадър
Виж целия пост
# 402
Харесват ми Путин и Мелания. Хвърля и погледи  Grinning Мелания е прекрасна  Heart Eyes от Жаклин Кенеди насам не са имали такава красива и стилна първа дама САЩ.
Виж целия пост
# 403
Но пък има гаден маникюр, поне на последните снимки. Най-добре би било просто да си скъси ноктите.
Виж целия пост
# 404
Меркел гледа Путин:

Скрит текст:
А как гледа Баце, а... hahaha
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия