Vip Brother 2017

  • 111 875
  • 1 221
# 630
А за това какво ще кажете? Плеймейтки, плеймейтки, Николетки и само една баш чалгарка липсваше...  https://www.novini.bg/news/420575-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F … %D0%B0%D1%80.html
Виж целия пост
# 631
Току що изгледах Черешката от снощи и анонса за тази вечер с Катя Близнакова... предвид "любовната" тематика на вечерята ѝ, ми замириса на Брадърско.
Виж целия пост
# 632
Мария няма да влиза в къщата.А чалгарки ще има- Сашка и Емануела
Виж целия пост
# 633
Че тя Емануела нали влиза предния сезон?
Виж целия пост
# 634
Че тя Емануела нали влиза предния сезон?

Сигурно ще е в All stars или пък гост звезда.
Виж целия пост
# 635
Току що изгледах Черешката от снощи и анонса за тази вечер с Катя Близнакова... предвид "любовната" тематика на вечерята ѝ, ми замириса на Брадърско.

Сто пъти повтори, че всичко било "любовно", то салата, то десерт, малко пошло стана, леля да се изказва така.
Ако влиза, ще да е поизтупа позабравен имидж.
Виж целия пост
# 636
Току що изгледах Черешката от снощи и анонса за тази вечер с Катя Близнакова... предвид "любовната" тематика на вечерята ѝ, ми замириса на Брадърско.

Сто пъти повтори, че всичко било "любовно", то салата, то десерт, малко пошло стана, леля да се изказва така.
Ако влиза, ще да е поизтупа позабравен имидж.

Иска й се на лелята, някой да я люби...
Виж целия пост
# 637
Даниел Петканов и бившата му Александра също  ще влизат http://hotarena.net/ludiia-reporter-i-palavata-aleks-pak-zajiviavat-zaedno
Виж целия пост
# 638
Приемате ли нови попълнения😊винаги ги гледам интригите, уви сега попаднах на темата и се включвам при вас.
Сефте я чух тая Богданска, благодаря на Елпи, че има и снимка... изостанала съм от тази клюка Joy
Мара отварачката ще влизала и някаква диетоложка на ''звездите" странно и дълго име беше. Сашка Васева, май и тя...лабилната Мегз, другите май сте ги изброили, плеймейтки също щяло да има Joy
Изглежда от "Черешката" след това скачат в другите предавания... вчера чак ми се догледаха тъпотиите и сеирите им.. ей, опасен народ сме, къде що е сеир да ни забавлява 😂😂😂😂
Виж целия пост
# 639
някаква диетоложка на ''звездите" странно и дълго име беше

Енджи Касабие
Виж целия пост
# 640
Смайли, даа 😂 аа, и някакъв гл. редактор на списание, но нали съм блонд под прикритие не запомних. Водещи ще са Ники Кънчев и Александра. Другите сте ги коментирали..много "моделки" щяло да има... но до колко е така..
Виж целия пост
# 641
Смайли, даа 😂 аа, и някакъв гл. редактор на списание, но нали съм блонд под прикритие не запомних. Водещи ще са Ники Кънчев и Александра. Другите сте ги коментирали..много "моделки" щяло да има... но до колко е така..

Антон Стефанов
Виж целия пост
# 642
Смайли, даа 😂 аа, и някакъв гл. редактор на списание, но нали съм блонд под прикритие не запомних. Водещи ще са Ники Кънчев и Александра. Другите сте ги коментирали..много "моделки" щяло да има... но до колко е така..
Антон Стефанов Party ще стане забавно , ако влезе. Той нали много знае като коментатор- да го видим на терен. Ксабие би ми била интересен участник.
Брей  , не я зная тази Близнакова , попрочетох за нея , и Черешката ще гледам. Дали пък няма да направят силен сезон с такъв подбор newsm78
Смайли вече го е назовала гълъба. Laughing
Виж целия пост
# 643
Хмм май списание Love/ или пък Story... не помня името 😂
Виж целия пост
# 644

Брей  , не я зная тази Близнакова , попрочетох за нея

Беше омъжена за Венци Мартинов. Преди години бяхме дружки с нея и с него /повече с него/.

Хмм май списание Love/ или пък Story... не помня името 😂

Антон Стефанов е главен редактор на  LOVE Style.

Ама и ти даваш една информация...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия