НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 116

  • 52 811
  • 740
# 270
Здравейте!
Имам въпрос тренирате ли и какво.Аз в момента нищо не правя освен Планк,но и него не го правя редовно.Искам да се занимавам с нещо,което хем да ми е приятно,хем да не се налага да давам пари,че пестя за есента Yum
Иначе се скарах с кантара и няма да се качвам на него до понеделник Sad
Потърси програми за тренировки със собствено тегло. Един лев няма да дадеш Grinning В тубата има и доста аеробни, милитъри и още такива "потящи". Поразгледай и може да намериш твоето. Джогинг в парка също би бил доста приятен. Карай колело, идват почивни дни- направи един трекинг в планината...
Виж целия пост
# 271
На мен ми е адски горещо, ще започна като захладнее.  Ще си купя колело. Иначе виж в сайта на Румяна Илиева има много хубави упражнения.
Виж целия пост
# 272
Ако не ти се спортува, пускаш телевизора на някой музикален канал и започваш да танцуваш. Народни танци на мен най-добре ми действат. За съжаление в момента освен бутане на бебешка количка и тичане след малко човече, друго не тренирам Frowning1
Виж целия пост
# 273
Благодаря ви! Май ще пробвам с тае-бо ,но гледам,че тренировките са по 2-3 минути.Колко трябва да се тренира?
Виж целия пост
# 274
Благодаря ви! Май ще пробвам с тае-бо ,но гледам,че тренировките са по 2-3 минути.Колко трябва да се тренира?

Аз лично точно толкова издържам Grinning Иначе на мен ми излизат клипове по 45 минути - час.
Виж целия пост
# 275
Благодаря ви! Май ще пробвам с тае-бо ,но гледам,че тренировките са по 2-3 минути.Колко трябва да се тренира?
https://www.youtube.com/watch?v=jOaartzSX6A&list=PLlu7vcAdum … dex=5&t=2251s
Виж целия пост
# 276
И днес нямам минуси на кантара, но поне няма плюс , както преди 3 дни . Днес и плодове се въздържах да ям , да видим утре сутрин ще има ли промяна.  И аз основно с варени яйца закусвам + прясно сирене / или сметана + няколко парченца салам , още не са ми омръзнали ,щото съм отскоро на режима. Няколко пъти закусвах и с останалото от вечеря.
Виж целия пост
# 277
Благодаря Ви! Не знам къде съм гледала,че не съм ги видяла.Няма да мога да издържам по цял час,но колкото мога.
Виж целия пост
# 278
Благодаря Ви! Не знам къде съм гледала,че не съм ги видяла.Няма да мога да издържам по цял час,но колкото мога.
Тук има страхотни упражнения за домашни условия https://www.youtube.com/results?search_query=fitnessblender+home+workout+
Виж целия пост
# 279
Благодаря Ви! Не знам къде съм гледала,че не съм ги видяла.Няма да мога да издържам по цял час,но колкото мога.
Тук има страхотни упражнения за домашни условия https://www.youtube.com/results?search_query=fitnessblender+home+workout+

Благодаря!
Виж целия пост
# 280
https://www.fitnessblender.com/  Аз от тук най-често тренирам.
Виж целия пост
# 281
Здравейте на всички. От може би 3 месеца чета за този вид хранене и вече сама се убедих, че това е правилия път към един по-здравословен начин на живот. От понеделник ще се включа във вашите редици. За в началото докато свикна ще карам на готови менюта. Като си правя ядене ще гледам три основни неща : протеин, разрешени зеленчуци и източник на полезни мазнини, ако место е сухо ще добавям мазен сос или сметана, ядки, а ако е мазно ще си разчитам само на него.
Естествено имам и въпроси. Малката ми дъщеричка е на 4месеца и е изцяло на кърма. Според вас режима ще окаже ли влияние върху количествата? Посъветвах се и с педиатъра и той ми каза поне докато не заместя едно хранене на детето да не намалям драстично въглехидратите. Освен от зеленчуци и плодове от какъв друг източник е добре (най-малкото зло) да ги включа?
Виж целия пост
# 282
Niki1914, добре дошла.Относно въглехидратите освен от плодове може да включиш и по малко ориз и картофи, но като гарнитура към основното ядене а не те да са основното.Мисля, че сама трябва да си напаснеш режима, но внимавай все пак да не са твърде много въглехидратите, че в комбинация с мазнините ще стане мазало.
Кам, благодаря за рецептата на желираните бонбони.Станаха страхотни.Реших да пробвам лешниковия тахан и аз най- после.Голяма грешка Simple SmileМнооого вкусно туй нещо бре.
Виж целия пост
# 283
Имам един въпрос - денем си спазвам стриктно, най-много някой плод. Вечер ми прималява, сякаш губя сили, усещам и нещо като съвсем лек световъртеж. Хапвам една супа с фиде и се оправям. Питането ми е дали спазвам диетата или това се счита за нарушение? Преди 2 дни изкарах стомашния вирус, може би с това има връзка...
Виж целия пост
# 284
Дам, тази сутрин пак половин килограм отгоре  Crossing Arms Изключила съм всичко тестяно , сладко , плодове съм яла 3 пъти, половин круша, парченце пъпеш и шепа малини общо . Един ден изядох и консерва царевица. Ям само зеленчуци/ и сурови и готвени / и месо и яйца. Прясно мляко половин чаша за целия период, кисело мляко по 2-3 лъжици към някое ядене и по малко сирене към салатата от домати и краставици. Това за 14 дни откакто съм на режима. Проблемът ми е или в количествата, вечер ям по много , че и по 2 пъти, или зеленчуците са ми повече от месото  newsm78
Общо съм свалила 1 кг. като първите дни свалих 2.7 кг и после си ги наваксах  Tired  Имам да свалям много .

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия