НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 116

  • 52 811
  • 740
# 645
Аз ям черни маслини, с костилка, без, всякакви. Днес си взех зелени от Лидл да ги опитам.
Виж целия пост
# 646
Здравейте! Преди време се оплаках от потрепвания по цялото тяло и крампи. Установих, че като пия магнезий ежедневно, изчезват. Веднага щом го спра, се появяват отново. Когато го изследвах през май, беше напълно в нормата. Какво значи това? Въпреки резултата, липса на магнезий и неусвояване?
Впрочем както често се споменава тук, уж дълго няма резултати, а изведнъж виждаш разликата. От декември, откакто съм на режима, днес съм -8 кг. Признавам, че не съм напълно стриктна, въглехидратите често са ми повече, но промяната, макар и бавна, е трайна и видима за околните. Постоянно получавам комплименти.😊 Също така изследвах кръвна захар и инсулин и ХОМА индексът беше в норма. Вярно е, че взимах метфогама 1,5 месеца, но преди 2 седмици я спрях, а резултатът е от онзи ден.😊
Виж целия пост
# 647
Благодаря ,с нес кафе става най хубаво нали?
Каква сметана взимате,на коя марка?
Виж целия пост
# 648
Мила, серумното ниво на магнезий ( което се изследва) не винаги отразява точно тъканното ниво на този минерал. Така че си пий магнезия, щом забелязваш, че ти влияе добре. Поздравления за хубавите резултати!
Лаленце, сметана вземам ето такава:
Скрит текст:

Подобни има не само в ЛИДЛ, но и в повечето вериги магазини.
Виж целия пост
# 649
Да се разпиша и днес, изобщо не успявам да ви изчета, ще гледам утре да наваксам. И след поредния концерт на който присъствах тази седмица, мога да заява ,че Гери-Никол спешно се нуждае от отслабване. Няма нищо общо с образа по клиповете си  Shocked

При мен днес кантара показа същото като вчера . Вечерях рано, преди да изляза, днес и аз съм на вратна пържола 2бр и кьопоолу + печени патладжани, имаше малко от предната вечер. Надявам се да не ми се довечеря втори път  Joy
Виж целия пост
# 650
Тя Герито и на камера си е пълничка.
Виж целия пост
# 651
На мен ми е втори ден ( стриктно спазване) на режима Simple Smile Вчера изкарах на пуешки бутчета, един домат и малко зелен боб. Аз пия по две кафета на ден, в които слагам по една кафена лъжичка мед Sad Мисля да си ги запазя, ще огранича плодовете за сметка на тези две лъжички мед. Кафето ще ми е ок и с мляко или сметана, но тогава изпивам сериозни количества и затова не го предпочитам. Нямам кой знае и колко за сваляне, но и аз се храня режимно, почти през цялото време, от година и отгоре. Едни три кила ако бутна ще е ок Simple Smile
Виж целия пост
# 652
На мен ми е втори ден ( стриктно спазване) на режима Simple Smile Вчера изкарах на пуешки бутчета, един домат и малко зелен боб. Аз пия по две кафета на ден, в които слагам по една кафена лъжичка мед Sad Мисля да си ги запазя, ще огранича плодовете за сметка на тези две лъжички мед. Кафето ще ми е ок и с мляко или сметана, но тогава изпивам сериозни количества и затова не го предпочитам. Нямам кой знае и колко за сваляне, но и аз се храня режимно, почти през цялото време, от година и отгоре. Едни три кила ако бутна ще е ок Simple Smile

Това ли ти беше  храната за целия ден?
Виж целия пост
# 653
Закуска: домат и резен домашно сирене
Обяд: Огромно пуещко бутче с домат и зелен боб на слоукукъра
Следобед: още едно бутче (голо)
Вечеря: Бутче с малко боб
Виж целия пост
# 654
Тя Герито и на камера си е пълничка.


На живо си е направо дебеличка, и то доста  Mr. Green Едновременно с "на живото" ,я гледахме и на 2 големи екрана , ами там беше на половина на тяло и няколко сантиметра по-висока.

Jinxey , не съм много сигурна ,че и аз съм отскоро на режима, но мисля ,че бобовите трябва да се ограничават.

Аз днес пак без промяна.  Мрън-мрън, отивам да си готвя
Виж целия пост
# 655
Да,бобови не се препоръчват,може ама в много ограничени количества.
Гери-Никол е готина,мисля,че й отива такава фигура,макар да Имам против излъчването й на моменти и твърде много ми кифлее,а  я харесвам,защото е някак различна.Тя май тренира доста,или поне е казвала,че спортува в интервюта.Дразни ме само,че клиповете й са много копи пейст от западните звезди.
Така се.. .отплеснах се.Вчера ядох 3 яйца съм 15 часа,вечерят чак в 9,пържола и половина с домати,закусвап в 11 сирене полято със зехтин?краве масло и домат и съм 19 часа една праскова (от както съм на режима плодове не съм яла само 2 пъти и то по 1 на ден)
Обаче 3 яйца ми идват много,заситиха ме чак до вечерта и ми стана малко тежичко.Изкарах  и много вода вчера,но корема ми е доста подут днес-не знам защо.Проблема с тоалетната остава-ще пробвам сена вече-у нас имахме някъде,дано не ми дразни стомаха. И да има ефект.



Виж целия пост
# 656
зеленият фасул, който е яла Jinxey, е режимен
зрелият боб не е
има хубави таблички в нета с хранителния състав на продуктите - проверявайте ги при колебания
https://www.bb-team.org/hrani

Мис, недей сена, избери нещо друго, много боли от нея, а желаният резултат не винаги се постигига независимо от болката
Виж целия пост
# 657
Закуска: домат и резен домашно сирене
Обяд: Огромно пуещко бутче с домат и зелен боб на слоукукъра
Следобед: още едно бутче (голо)
Вечеря: Бутче с малко боб

Тук мазнини не виждам Peace
Виж целия пост
# 658
bubanka,благодаря за доуточнението за зеления боб , предполагам ,че и с бамята е така ?

Виж целия пост
# 659
Бубанка,мене и от зеления чай ме боли.Щях да пия компот от сливи но си е сладък и има доста захар все пак.Явно е,ще взимам Лактофлор,даже не знам защо досега не съм го взела.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия