Февруари още е далече, но коремчето личи ни вече

  • 41 704
  • 747
# 525
Cbuy.Но в момента е да тройна цена от тази,на която аз го взех :/ Пиши maternity jackets, излизат много хубави опции. Дано не е проблем споменаването на сайта...

Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 526
danimolli, аз пия и двете, но алергична реакция не съм имало до сега. Консултирай се с АГ-то.
Виж целия пост
# 527
Баси, само аз ли си стоя на същото дередже хахахахах много малко са мръднали моите. Като ви чета припадам хахахах
Много забавно, няма Що ... Коментарът ти е повече от неудачен. Случайно ако не знаеш бременността се отразява при всяка една жена по различен начин. Другото което е лично аз с много труд и усилия постигнах промяна в кг+диета+лекарски надзор, не на всеки му е лесно да качва, за трети път съм на диета за качване. Бъди горда, че няма промяна при теб, но по-добрия вариант е качването да е плавно, отколкото рязко Wink
Не се засягай от поста Peace
Виж целия пост
# 528
Момичета, има ли някоя назначена фиктивно на работа?
Виж целия пост
# 529
Може би в групата на " майчинство и счетоводство" ще има такива с фиктивен договор или поне повече счетоводители, които да ти помогнат.
Мисля си че когато майчинството се изчисляваше за 12 месеца назад имаше смисъл да се доосигуряват бременните за да вдигнат майчинството след това като сума. От както го направиха 24 месеца назад дохода, много няма смисъл защото осигуровките които ще се внасят като доосигуряване на втори трудов договор от момента на забременяване, няма възвръщаемост след това. Незнам дали се изразих ясно.
Обаче ако въобще не се водиш на работа и сега те назначат не съм много наясно. как точно стои въпроса със социално майчинство и как точно ще се случат нещата. Най- добре е даже да говориш с някой счетоводител или познат от нои ( и да си свериш инфото с групата за счетоводство).
Виж целия пост
# 530
Ето един полезен линк как сами да си изчислим майчинството
https://www.kik-info.com/kalkulatori/maichinstvo.php
Виж целия пост
# 531
Скрит текст:
Може би в групата на " майчинство и счетоводство" ще има такива с фиктивен договор или поне повече счетоводители, които да ти помогнат.
Мисля си че когато майчинството се изчисляваше за 12 месеца назад имаше смисъл да се доосигуряват бременните за да вдигнат майчинството след това като сума. От както го направиха 24 месеца назад дохода, много няма смисъл защото осигуровките които ще се внасят като доосигуряване на втори трудов договор от момента на забременяване, няма възвръщаемост след това. Незнам дали се изразих ясно.
Обаче ако въобще не се водиш на работа и сега те назначат не съм много наясно. как точно стои въпроса със социално майчинство и как точно ще се случат нещата. Най- добре е даже да говориш с някой счетоводител или познат от нои ( и да си свериш инфото с групата за счетоводство)
.

Говорих вече със счетоводител, въпросът ми е в кой месец ви назначиха, и колко време си плащахте преди да излезете в отпуск. За размера ми е ясно, единствено минимално ще взема.
Виж целия пост
# 532
С първата ми бременност ме назначиха фиктивно няколко седмици преди 40 дневния болничен. Важно е да е преди болничния и преди да родиш. Получавах си минималното майчинство. Трябва да имаш поне  2 години стаж.
Виж целия пост
# 533
С първата ми бременност ме назначиха фиктивно няколко седмици преди 40 дневния болничен. Важно е да е преди болничния и преди да родиш. Получавах си минималното майчинство. Трябва да имаш поне  2 години стаж.
12 месеца ми казаха
 и болничния е 45 дневен Peace
Виж целия пост
# 534
12 месеца стаж трябва да си имала изобщо през трудовия си живот без значение с прекъсвания или без.
А 24 месеца се взима назад, за да се изчисли сумата за получаване, те вече са последователни.
Виж целия пост
# 535
12 месеца стаж трябва да си имала изобщо през трудовия си живот без значение с прекъсвания или без.
А 24 месеца се взима назад, за да се изчисли сумата за получаване, те вече са последователни.
Говорим за минимално майчинство, няма какво да се изчислява 24 месеца.
Виж целия пост
# 536
Да, по принцип се взимат 24 месеца назад. В този случай тези 24 месеца ще са все на минимална заплата и ще е една и съща сумата, но пак са си 24 месеца назад, в твоя случай еднакви.
Виж целия пост
# 537
Баси, само аз ли си стоя на същото дередже хахахахах много малко са мръднали моите. Като ви чета припадам хахахах
Много забавно, няма Що ... Коментарът ти е повече от неудачен. Случайно ако не знаеш бременността се отразява при всяка една жена по различен начин. Другото което е лично аз с много труд и усилия постигнах промяна в кг+диета+лекарски надзор, не на всеки му е лесно да качва, за трети път съм на диета за качване. Бъди горда, че няма промяна при теб, но по-добрия вариант е качването да е плавно, отколкото рязко Wink
Не се засягай от поста Peace
Може би не съм се изразила правилно. Нямам предвид общите килограми, а размера на гърдите. Както и да е, де Simple Smile
Виж целия пост
# 538
Момичета, рязко да сменя темата - нали си говорихме на предишните страници за покупки и помпи за кърма. Исках да ви споделя , че вчера съвсем случайно видях, че вездесъщият модел помпа за кърма Medela Swing е с намаление в този магазин (надявам се да не се приеме като реклама). Цената пак е солидна, но с намалението пада под тази на конкурентния модел на Philips Avent, като Медела се водят по-добрите. Планирах подобни покупки през следващия месец (Черни петъци, рожден ден на Хиполенд и т.н.), но гледам, че тази промоция е до края на Октомври, т.е. едва ли ще я повторят през Ноември. Днес ще пратя мъжа ми да я вземе Grinning
Виж целия пост
# 539
Медела е по-добра. Всички са ми казвали - помпа медела, шишета авент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия