Февруари още е далече, но коремчето личи ни вече

  • 41 706
  • 747
# 510
И аз от б станах д,но още в първите месеции спряха да растат,поне за момента.Дънки не нося от миналата зима,цяло лято си бях с рокли и поли,сега почнах с клинове и долнища,абсурд да си стягам корема.За таза не знам дали се разширява,надявам се,че ми казаха в началото че е малък и на границата за естествено,дано е мръднал.
Виж целия пост
# 511
Това с таза е наистина ужасно.Мога да си сложа дънките в краката,но нагоре е доста зорно положението....Просто дано това се оправи след бременността(чувала съм че при някои жени не успяват да се съберат костите),че е много неприятно.Дънките,понеже имах няколко стари чифта,реших да ги закарам на шивачка.Купих си еластичен плат за 4 лева,с който си направих два чифта дънки(общо 24лв. ми излезе всичко).Във втора употреба намерих гащеризон за 10 лева,който ми е много удобен и е широк,имам клин за бременни и две долнища за бременни.Всичко 80 лева.А по магазините едни дънки за бременни само са по 50 лева... Rage Горнища широки имам,така или иначе зимата ходя само със суитчери,които са много големи.Та така за моите дрехи,скоро почвам да мисля за тези на дребосъка Satisfied
Виж целия пост
# 512
Аз пък съм много доволна от цените в Waikiki. Покупките ми са панталон за 35лв, намалени дънки за 16,50лв (по-голям номер за зимата), клин за 11,90лв и за късмет, и в HM имаше намаление и си взех едни джинси за зимата 24лв. Мисля за сега, че това ще ми е достатъчно Simple Smile ще видим по-натам как върви коремчето.
Иначе аз сега съм в 19 седмица и усетих няколко пъти гъделичкане, но изобщо не съм сигурна все още какво е Simple Smile
Момичета вие имате ли проблеми със стъпалата и мажете ли се с нещо?
Виж целия пост
# 513
И моите гърди наедряха, още от 3 месец.
По принцип си имам бюст (Д бях). Сега си взех от лидл най-големия размер, има малко място в него, та си надявам да не се наляга да търся други
Виж целия пост
# 514
Моите също.. Корем още нямам, но гърди... от C на D чашка за отрицателно време, вече малко и тези почват да ми отесняват.. От началото на бременността съм качила с доста зор няма и 3 кг., вече съм 48 Grinning Дрехи за бременни не съм купувала още, тъй като моите си ми стават, аз по принцип еластични клинове си нося и широки ризи/тениски. Но по-натам със сигурност ще си взема 1-2 клина за мами..
Виж целия пост
# 515
Баси, само аз ли си стоя на същото дередже хахахахах много малко са мръднали моите. Като ви чета припадам хахаха. Аз си купих едни дънки от втора употреба за 2!лв и още едни някъде май около 10лв бяха, като нови. Едните са ми по-високи в таза и ми стават идеално, ще стават още поне 2 месеца, а другите са си за бременни, пак като новички. Взех от лидл два клина за бременни, а колкото до горнищата, сега оценявам тези ,които са ми били по-широки досега :Д Зимата ще е трагедия с якетата май-май. Вчера мерих едно в страдивариус, много симпатично, двулицево, дълго и топло, обаче бях като чувал за боклук.... май ще карам с по-широкото ми зимно до 7-8 месец, от там нататък ще стоя повече вкъщи и колкото излизам в университета...
Виж целия пост
# 516
Точно щях да питам какво ще правите с връхните дрехи. Палтенцето не ми се закопчава на корема и ще става все по-зле. Засега съм намерила едно старо яке, което отдавна не нося, но добре, че съм го запазила, то ми става все още. За студовете, не знам....
Виж целия пост
# 517
Точно щях да питам какво ще правите с връхните дрехи. Палтенцето не ми се закопчава на корема и ще става все по-зле. Засега съм намерила едно старо яке, което отдавна не нося, но добре, че съм го запазила, то ми става все още. За студовете, не знам....
Ами един горлям шал отпред...не знам, и на мен не ми се купува някакво голямо яке, което ще се носи само една зима.
Виж целия пост
# 518
Аз успях да взема това докато беше на намалена цена.

Удобно е и е доста широко.
Виж целия пост
# 519
Ами аз мисля да си купя зимно яке, още мин година се бях нагледала на едно с А образна кройка, но ми стоеше сякаш съм бременна. Тъй като вече е факт мисля да потърся точно такова и да взема поне 1 размер по- голямо. Иначе съм приготвила и една жилетка на ММ която отвътре е доста дебела с пух и ще ми е добре за предзимния период.
Виж целия пост
# 520
аз си купих пончо голямо и плетено Simple Smile няколко клинчета по голям размер и туники
после смятам да си купя ватирани и съм готова
Виж целия пост
# 521
Една позната ми даде спортно яке, а аз имам плетено пончо и така ще изкарам зимата надявам се.
Виж целия пост
# 522
Мерси за идеите, ще помисля и аз за нещо.
assja, много е готино това палто, допада ми даже и за небременна, откъде е ?
Виж целия пост
# 523
Cbuy.Но в момента е да тройна цена от тази,на която аз го взех :/ Пиши maternity jackets, излизат много хубави опции. Дано не е проблем споменаването на сайта...
Виж целия пост
# 524
Здравейте!
Аз си купих преди месец и половина дънки с три номера по-големи. Но миналата седмица док като видя отбелязалото се  ластиче на корема ми, ми направи забележка. Сега съм с дънки МАМА на НМ. Купих си и клин и рокли и чорапогащник. Но всяка дреха по корема ми създава лек дискомфорт.
Да попитам тъй като получих лек ситен обрив по ръцете и ходилата, а пия магнезий и ношпа всекидневно, някой получавал ли е алергична реакция от тези медикаменти?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия