много удачно име на снимката с Керем си намерила 




, но явно се майтапи със сцените си.
благодаря за превода, миличка


демек Юмран Сейхан била във Варна. Браво!
Знаеш ли дали тя работи или я издържа Серенай?


са били във Варна? Малко ме съмнява.. Ако са били, обезателно това щеше да бъде отразено от Серенай.. Докато при Керем повечето от снимките му, споделени в инстаграм или инстастори са свързани с работата му или спорта, тя Серенай отразява почти всичко







Друго очаквах
...
Прочетох това покрай снимките, иначе не съм се интересувала от нея, пък от разни откъслечни коментари съм останала с впечатлението, че е властна, контролираща жена...




помагай







Лиа,
благодаря ви за преводите


Хади на хаир да са


Иначе досега да бях станала слаба като вейка




, мерси за клипчето
С голям страх го отворих, че после лошо ако не мога да заспя, а то се оказа приятно 



благодаря за мини-фрагманчето от Келебеците.

май не очаквах точно това

клипчето и на мен ми хареса, само дето вампирите не са успели да ги докарат много. Но за нравите на комшиите прекалено разкрепостен ми се стори






Препоръчани теми