Много мина, мъничко остана, скоро ОКТОМВРИЙЧЕто ще гушка мама! - Тема 10

  • 30 823
  • 737
# 465
Момичета, някоя забелязала ли е вече коластра по сутиен или дреха ? Flushed от няколко дни предимно вечер, когато съм без сутиен забелязвам по тениската си малко мокро петънце на зърното Smiling Imp
Виж целия пост
# 466
Аз забелязах около 6ти месец такива мокри капчици ,а сега не ми прави впечатление да е имало нещо. Обаче забелязвам на зърната си нещо ,като жълта коричка . Все едно нещо е засъхнало. Предполагам е коластра Simple Smile
Виж целия пост
# 467
Аз нямам нищо по дрехите, но усещам някакъв различен аромат и не знам от какво е. Пера си през ден сутиените. Мисля да сложа от подложките за кърмене, за да видя дали остава нещо по тях.
Виж целия пост
# 468
Нямам спонтанно изтичане, но при стискане имам.

Joony, има ли смисъл от лежането ти? Какво ти следят в болницата, което не може да става с всекидневни прегледи?
 Престоят ти ми звучи като една хубава клинична пътека, в която са се огледали. Да минава и да заминава, не им се връзвай.
Виж целия пост
# 469
Обаче забелязвам на зърната си нещо ,като жълта коричка . Все едно нещо е засъхнало. Предполагам е коластра Simple Smile
И аз имам нещо такова по зърната.
Виж целия пост
# 470
Добро утро, Дами bouquet
Следващият вторник ще има лекция на тема "Първи грижи..." отново в Скай Сити (София).Поне за мен ще е полезно - признавам си, всичко съм забравила Embarassed , та на опреснителен курс смятам да отида Joy Ако има желаещи, прилагам линк:
https://www.facebook.com/events/315517262244120/?acontext=%7B%22 … ion_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22bookmarks%22%2C%22surface%22%3A%22bookmarks_menu%22%2C%22extra_data%22%3A%22[]%22%7D%2C%7B%22surface%22%3A%22dashboard%22%2C%22mechanism%22%3A%22calendar_tab_event%22%2C%22extra_data%22%3A%22[]%22%7D]%2C%22ref%22%3A46%2C%22source%22%3A2%7D
Elinor_F - ако имаш път насам  Hug
За кремчетата - и мен Лансинох ме спаси миналия път, пак него смятам да ползвам. Не правя подготовка някаква предварителна на гърдите.
Имам въпрос към майките с ученици. Редно ли е да остане баткото/ каката у дома за ден-два след изписването на бебето newsm78 или няма нужда?
Виж целия пост
# 471
Да, в неделя и ние сме на тази лекция. Аз днес съм на училище на тема раждане-естествено и секцио. И после за новороденото.
Виж целия пост
# 472
Супер Blush
Аз днес съм на една лекция в Mega Mall, но и вторник ще се постаря да дойда до скай сити Hug
Виж целия пост
# 473
Аз нямам нищо по дрехите, но усещам някакъв различен аромат и не знам от какво е. Пера си през ден сутиените. Мисля да сложа от подложките за кърмене, за да видя дали остава нещо по тях.
Едното от любимите ми неща с първото бебе беше аромата:) И сега вече.го усещам.точно около гърдите че е почнало пак да мирише на Бебе и мляко:) Може да ти се стори странно но наистина точно това си мислех тези дни:)
Виж целия пост
# 474
Ама аз не знам какъв е аромата Simple Smile А и не знам длаи другите го усещат, но аз много го усещам и за това пада голямо пране на дрехите..
Виж целия пост
# 475
MrsBamboo, не сме коментирали с ММ още дали ще освобождаваме сина от училище, но все пак клоня към не Simple Smile Аз се чудих как ще съчетаем училището с часовете за свиждане в болницата, че са от 15 до 16ч. Но там мисля ще го освободим от занималнята, за да може да идва при мен.
Виж целия пост
# 476
И моята ученичка си прави сметка да остане вкъщи поне ден след изписването. В часа за свиждане, пък е убедена, че бабите нямат място дори за 10 мин. (влиза се по един), защото съм си имала нея и баща й. Няма да се учудя и баща си да не пусне при мен. Grinning Ще го мисля в движение.
Виж целия пост
# 477
Официално ви заявявам.че тия хапчета за хемоглобин нямат никакъв смисъл. Понеже вчера на ЖК ми дадоха направление за кръв и хемоглобина даже ми е паднал хаха:) А между другото левкоцитите пък стремглаво си се вдигат, вече са 14.4 ма кво да правя, пускам стерилни урини, влагалищни секрети нищо няма братко. Явно просто е от бременността.
Виж целия пост
# 478
Официално ви заявявам.че тия хапчета за хемоглобин нямат никакъв смисъл. Понеже вчера на ЖК ми дадоха направление за кръв и хемоглобина даже ми е паднал хаха:) А между другото левкоцитите пък стремглаво си се вдигат, вече са 14.4 ма кво да правя, пускам стерилни урини, влагалищни секрети нищо няма братко. Явно просто е от бременността.

Понякога проблемът с хемоглобина не е недостиг на желязо, а на фолиева киселина или Б12. На мен добавките със желязо ми помогнаха - от 102 в началото на юли, сега ми е 119 хемоглобина.
Виж целия пост
# 479
Официално ви заявявам.че тия хапчета за хемоглобин нямат никакъв смисъл.
Понеже вчера на ЖК ми дадоха направление за кръв и хемоглобина даже ми е паднал хаха:) А между другото левкоцитите пък стремглаво си се вдигат, вече са 14.4 ма кво да правя, пускам стерилни урини, влагалищни секрети нищо няма братко. Явно просто е от бременността.

Понякога проблемът с хемоглобина не е недостиг на желязо, а на фолиева киселина или Б12. На мен добавките със желязо ми помогнаха - от 102 в началото на юли, сега ми е 119 хемоглобина.
и на мен за месец и половина с ферофолгама ми се вдигна с 10. Иначе имам 7-8 левкоцита, сигурно и на мен на ЖК ще ми дадат пак направление за стерилна урина ама знае ли човек...може наистина да си е нормално Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия