Къде в Русе?! тема - 10

  • 107 979
  • 774
# 495
Работят и в събота. Освен ако няма сложена бележка, че няма да работят конкретния ден

 Благодаря, а делничните дни до колко са?
Виж целия пост
# 496
Работят и в събота. Освен ако няма сложена бележка, че няма да работят конкретния ден

 Благодаря, а делничните дни до колко са?

До 18ч, а в събота до 13ч  Peace
Виж целия пост
# 497
Здравейте,

Имам нужда от добър водопроводчик, някой може ли да препоръча?
Виж целия пост
# 498
Къде ходите на маникюр(гел лак)
И какви са цените ,че всички хубаво го рисуват и после на 2-3седмица се напуква и лющи?😭
Виж целия пост
# 499
Аз ходя в салон Bella .Много съм доволна , лакът ми издържа 3 седмици без да мръдне , но на мен не ми рисува  понеже аз не обичам. Цената е 15 лв .А аз така и не успявам още да си намеря добра козметичка за почистване на лице.
Виж целия пост
# 500
Ами то си няма добри козметички за почистване на лице. Или така те чистят, че чак сълзи и рани ти оставят ( Светла), или нищо не правят( Адара).
Виж целия пост
# 501
В салон Белла пък приятелка не е доволна от лака?!
В дружба 3комплекс Вени имат и там маникюр и миглопластика ще ходя да проверя,че ми удобно!
Виж целия пост
# 502
Ами аз съм си доволна от маникюристката в Белла.И аз не съм доволна от Адара , а почистването струва 35 лв.
Виж целия пост
# 503
Аз и от лазерната епилация не съм доволна. Напразно хвърлени пари.
Виж целия пост
# 504
Имам записан час в Golden Image, една приятелка си прави там лака и гледам ,че не й мърда по няколко седмици ( рисуват) .
Виж целия пост
# 505
Какви са цените там Golden image?
Сподели после ,колко ще издържи🤗
Виж целия пост
# 506
Гел лакът е 25лв, работи се с висок клас издържливи материали
https://www.facebook.com/profile.php?id=100023412933782
Виж целия пост
# 507
И аз търся добър гел лак. При Галките на 7 ден ми се олющи, направих рекламация, поправиха ми олющените нокти, за да може да се олющят останалите след 3 дни...
Виж целия пост
# 508
Какви са цените там Golden image?
Сподели после ,колко ще издържи🤗

По думи на приятелката цените варират от 20-25 лева в зависимост от това какво искаш, какви декорации и камъчета. Simple Smile
Виж целия пост
# 509
Аз също съм се правила в goldeb image. Харесвам как работи Диди.

Къде мога да заведа дребен ( на една година) да го подстрижат?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия