Къде в Русе?! тема - 10

  • 107 975
  • 774
# 510
PeacockLove можеш да го заведеш в Мъ Студио. Иначе дори трвоят фризьор би могъл да се справи.
Виж целия пост
# 511
Е кончетата не съществуват ли вече? Помня преди 10 години (как лети времето), заведох тогава 4 годишния ми син там и една възрастна фризьорка го направи като манекен Simple Smile. Че чак снимка си направиха двамата Simple Smile А косата на сина ми като четина гъста и руса....не беше някоя перушинеста. Но се справи блестящо жената. А той иначе лигльо, но при нея замръзна и се държа подобавщо. Само очите си въртя Simple Smile
Виж целия пост
# 512
Няма вече кончета.
Къде точно е м студио? Една майка ми го препоръча.
Виж целия пост
# 513
М Студио има в втората пресечка от ляво на Александровска, ако идваш от Халите посока Часовника. Всички, които работят там са добри според мен. Не препоръчвам това, което е на Борисова.
Виж целия пост
# 514
С две ръце препоръчвам студио Golden Image за гел-лак - при мен няма мърдане 1 месец, а декорациите си стоят както са сложени.
20 лв е маникюра, а декорациите са 2-3 лв., но качеството е високо.

Аз търся добър козметик за вежди, където и да отида ми ги правят ужасно тънки...




Виж целия пост
# 515
Е кончетата не съществуват ли вече? Помня преди 10 години (как лети времето), заведох тогава 4 годишния ми син там и една възрастна фризьорка го направи като манекен Simple Smile. Че чак снимка си направиха двамата Simple Smile А косата на сина ми като четина гъста и руса....не беше някоя перушинеста. Но се справи блестящо жената. А той иначе лигльо, но при нея замръзна и се държа подобавщо. Само очите си въртя Simple Smile
Едната дама вече не е жива. Вероятно тя е подстригвала младежа.
Виж целия пост
# 516
Ходих в студио М на Борисова.
Явно уцелих изключително неподходящ момент- малко преди почивката на дамата. Хич не ми се зарадва. Не подстригахме дребен. Ще ходим някъде другата седмица, може би на центъра. Знаете ли до колко часът работи салона на центъра?
Виж целия пост
# 517
Оооо, душичка Cry Една пълничка късо постригана със синьо-сива коса. Имаме си я на снимка значи... Жалко. Мир на праха й.
Виж целия пост
# 518
PeacockLove За това казах, че на Борисова не е ок М Студио. Отделно тази пълничката леля с червената къса коса на мен не ми хареса как подстригва.
Виж целия пост
# 519
Здравейте, днес искам да приготвя Фритата със спанак и чери домати. Може ли да ми кажете от къде мога да купя бейби спанак или смао спанак и чери домати Simple Smile
Виж целия пост
# 520
Спанак пускат в Лидъл - има и бейби и голям, иначе на Пазара може да има. Чери домати Холандски има в Била, в Лидъл не съм поглеждала.
Виж целия пост
# 521
В Лидл има всичко.

Да питам и аз. От къде купувате долнища за високи и слаби младежи с ръст около 150см? Вчера преслушах Уайкики и НМ, бях готова да дам и 45лв само и само нещо да му стане. Дори и слим серията му е широка в кръста и ластиците за регулиране не помагат.
Виж целия пост
# 522
agnesana H&M имат Скини серия за дънки, но са като клин в крачолите - аз не ги одобрих и не купих. Имам същия проблем с панталоните за малко по-малък мъж Simple Smile Силно се надявам скоро да се научи да си връзва връзките на долнищата сам. Дънките аз ги нагласявам с копчето и ластика и е по-лесно.
Последните успешно купени дънки са от on-line Аутлета на Манго. Долнища обаче не съм поръчвала.
Виж целия пост
# 523
В Лидл има всичко.

Да питам и аз. От къде купувате долнища за високи и слаби младежи с ръст около 150см? Вчера преслушах Уайкики и НМ, бях готова да дам и 45лв само и само нещо да му стане. Дори и слим серията му е широка в кръста и ластиците за регулиране не помагат.

Съдейки по мене ( голямо дупе, малка талия) имам сходен проблем с намирането на долнища . Купувам си  дънки/ долнища и минавам и през шивач, че да ми ги преправят като за моята фигура.
Виж целия пост
# 524
Напоследък в Ню Йоркър намирам дънки на кльощавия ми висок голям син. XS са му идеални за 1,74 м и няма и 50 кг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия