Къде в Русе?! тема - 10

  • 107 965
  • 774
# 585
Здравейте, има ли добър хематолог в Русе?Имам нужда от консултация.
Виж целия пост
# 586
Здравейте, има ли добър хематолог в Русе?Имам нужда от консултация.

Преди време ми трябваше и на мен за детето, от четене в нета установих добри мнения и препоръки за Маринова и Хвърчилкова.

Маринова е на възраст, учила се е от д-р Ангелова навремето а тя беше много добър специалист....та избрах нея. Останах доволна, от прегледа и лечението. Но то зависи за какъв проблем става въпрос.
Виж целия пост
# 587
От коя сладкарница поръчвате торти за рожден ден?
Виж целия пост
# 588
От коя сладкарница поръчвате торти за рожден ден?
Ние напоследък от Неделя.
Виж целия пост
# 589
Аз поръчах от детски кът, до Кралска закуска.
Дадоха ми най- ниска цена и в направиха едно към едно със снимката, която им дадох.
Поръчах също и бисквитени близалки и сладки с картинка отгоре. Всичко беше прясно и много се харесаха.


Виж целия пост
# 590
И аз за Неделя си мисля
Виж целия пост
# 591
Аз от години от Средец. Тортите са им вкусни.
Виж целия пост
# 592
От коя сладкарница поръчвате торти за рожден ден?
Последните няколко години от Мариела Сони.
Избирам крема по мое желание.
Миналогодишната торта с музикална насоченост за моята дъщеря;просто перфектно изпълнение  Peace

http://prikachi.com/images.php?images/83/9428083h.jpg
Виж целия пост
# 593
Поръчвала съм от Галас в Чародейка (срещу търговския комплекс) и от Ружана. Тортите и на двете места са хубави, с тази разлика, че на Галас са доста по-евтини, а Ружана срещу 5лв имат опция за доставка на адрес.
Виж целия пост
# 594
Има ли в неделя закусвалня , в която се продават закуски??
Освен виенската закусвалня на центъра
Виж целия пост
# 595
Къде в Дружба1има маникюристка?
Виж целия пост
# 596
Къде в Дружба1има маникюристка?

Във фризьорския салон  Дева стил, в новия блок , където има  Пацони, срещу розовия блок Пинко на Дунарит. Дано ме разбра Wink
Виж целия пост
# 597
Да,разбрах Ви.
Утре ще си запиша час  в 10бл.при Елисавета .
Дано са е добра маникюристката,че все попадам на учащи се😡
Виж целия пост
# 598
Маникюристката при Елисавета е перфектна, но часовете са за време напред! Ако ви се чака, ще останете много доволна.
Виж целия пост
# 599
По -добре да чакам там.
И да знам ,че си е заслужавало чакането.
Благодаря Ви😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия