Дневникът тема 84 - Да отслабнем всички заедно!

  • 51 913
  • 751
# 630
Консерва, за ОМАД + НВХ. Дано тези дни ми остане време да поразгледам малко по-подробно из американските групи за ЦХ. Иначе на мен целта ми е да посмаля малко корема около и под пъпа, той ми е най-големият проблем на този етап.
Виж целия пост
# 631
Бебок, а ти в момента на НВХ ли си? И мазнинно ли ти е храненето или е само ниско-въгл?
Виж целия пост
# 632
Консерва, по-скоро съм на нещо като палео - сезонни зеленчуци и плодове, рядко ориз и картофи, без захар и брашно. Имам увличане към ВМ НВХ, но все нещо не успявам да съм на 100%.
Виж целия пост
# 633
Блеки, що станА? Сипи си, дано ти олекне! Имаш мноого добри думи от мен!
Аз ОЩЕ чакам цикъл; кантар а видя, а му тегля един чук! Понеже ме няма с коремните преси, днес съм направила 50 предни и 50 задни клека с торбата, пила съм два аспирина и кафета с канела. Дано помогне. Но и разбираемо явно съм вдигнала кортизола, най-малкото не бях виждала метро 4 месеца hahaha

Аз два месеца правех нввмх с 5 файв прозорец за хранене 12:00-17:30. Доволна съм.
Виж целия пост
# 634
Консерва, за ОМАД + НВХ. Дано тези дни ми остане време да поразгледам малко по-подробно из американските групи за ЦХ. Иначе на мен целта ми е да посмаля малко корема около и под пъпа, той ми е най-големият проблем на този етап.
Хора,какво е това ОМАД Shocked
Виж целия пост
# 635
оооо, Бийпс си дойде, хъг, уелкам то лудницата  Simple Smile
Блеки, сипи си винце, преспи и утре ще ти мине, хъг и на теб
замислям варено яйце сутрин и уан мийл на обяд, ама айде моля кажете повече Simple Smile
кафето е аут, мъчно ми е, обичам го .....,,  Sad
Виж целия пост
# 636
Уан мийл на обяд, уан на вечеря и стана омаз Simple Smile
Виж целия пост
# 637
няма вечеря, свиква се  Simple Smile
аз да падна под 64 и ще облея сиска в любов и сърчица, хаха и торта лично ще й занеса Laughing
Виж целия пост
# 638
OMAD е едно ядене на ден. Аз бих освирепяла от глад. И после къде буташ тренировката? На гладно ли я правиш, или на пълно?
Виж целия пост
# 639
OMAD е едно ядене на ден. Аз бих освирепяла от глад. И после къде буташ тренировката? На гладно ли я правиш, или на пълно?


Оооо но уей ,тогава Naughty трабва да работя отслабване хахах  #Crazy
Виж целия пост
# 640
За който тренира това не става. Или поне не е за повечето хора. При трениращите, особено популярно сред нввм, е храненето в прозорец. Пак е уж "веднъж" дневно, но в течение на няколко часа и бая количество. Женицата от ноушугър яде така и в постовете си твърди, че се храни веднъж дневно, което не е баш както се описва по-горе.
Виж целия пост
# 641
На мен си ми хареса да ям по 5-6 пъти на ден, ще си продължавам така.  Laughing
След седмица ще ми направят нов режим и ще се похваля.
Виж целия пост
# 642
Няма да нарека планковете и връткането на обръч 'тренировка', но аз и и фитнес  и йога 5 часа след ядене мога да правя
Инес ме дразни, но днес ми е ден да я чета, хубава статия ' 5 неща, които ---- не мога да се сетя----- за интервалното хранене', мен добре ме е нацелила

Дези, пиши си режима и колко се яде тия 6 пъти, аз съм  с 2 хранения и 11 кюфтета днес, салатка и дребни изпразнихладилника нещица
Виж целия пост
# 643
Консерва, за ОМАД + НВХ. Дано тези дни ми остане време да поразгледам малко по-подробно из американските групи за ЦХ. Иначе на мен целта ми е да посмаля малко корема около и под пъпа, той ми е най-големият проблем на този етап.
Хора,какво е това ОМАД Shocked

Отоговорили са вече, но и аз да кажа - храниш се веднъж дневно, като прозорецът може да ти е от 1 до 4 часа.
Има и много трениращи, които се хранят по този начин. Потърсете в ютюб OMAD.
Иначе всеки яде различно. Аз съм от тези, при които резултат има само ако е НВХ, но има хора, които изобщо не гледат какво има в чинията и твърдят, че отслабват. Аз за съжаление не съм от тях.

Ето дневника на един ОМАДец Simple Smile)) ако на някой му е интересно. Човекът си буха ориз, хляб и какво ли още не и има прогрес. http://hubbyshome.com/384/one-meal-a-day-diet-week-1/
Виж целия пост
# 644
Има достатъчно много информация за това как се съчетава тренировка с фастинг. Това явно е фастинг. И как влияе на сваляне на мазнините.
Аз променям схемата. Ще правя 24 и 36 часови фастове, но войнската за сега не ми понесе. Не че тя не е ок, но като не ям месо нямам как да й спазвам реда, отделно от стрес тия дни и малко храна през деня много ми пада кръвното и тия дни само световъртеж и причерняване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия