Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 899
  • 3 846
# 1 725
Миглена и Емануела Heart Eyes
Добре започва!
Виж целия пост
# 1 726
Аз не пия. Като изпозаспите, ще загася лампите.
Виж целия пост
# 1 727
Залепена съм, но за лаптопа, като ме изгониха е тъй.
Малко ще съм назад от вас, но ще ме прощавате.
Виж целия пост
# 1 728
Емануела ли беше това или Джинджърбред мен?!
Виж целия пост
# 1 729
Ужас, пак Минчев.
Виж целия пост
# 1 730
Оф, тази Патрашкова откъде се пръкна и тя Sick
Осветлението в студиото е ужасно, всички изглеждат с торби под очите и поне 10 години отгоре Tired
Виж целия пост
# 1 731
Имам профитероли, ще ги разделя с нея. (Joy)
А, недей тъй, стана ми гузно, ще ти дам и на теб чай или може да поискаш малко от пичието на Сашка, няма ти откаже.
Хайде, бе кви френски екстри изкарахте! Аз си поръчах бях наложен пелин, 22 билки.
Хайде  Wine Glass Drunk newsm24

Въх, прочетох "бутилки"
Виж целия пост
# 1 732
Айде почнаха,аз също не пия.
Виж целия пост
# 1 733
Минчев е там до живот.. само се притеснявам, че Калканджиева я няма... Joy
Виж целия пост
# 1 734
Докат кажа „наздраве” и 20 нови отговора. Не гледате ли телевизия, бре!

Забравих да кажа, че съм на сайдер и „Вуйчо Ваньо”. Имам ликьор, но ще го кътам за финала.
Виж целия пост
# 1 735
Чудя се Марчето дали няма да си излезе като Преслава рано рано с риск да не бъде омаскарена много.
Че тя когато и да излезе, все ще е закъсняла.
Виж целия пост
# 1 736
Айде почнаха,аз също не пия.
Аз на сладолед. Tired
Виж целия пост
# 1 737
Въх, Ганиту не можа ли по-изрязан потник да сложи? Задавих се с орехов ликьор
Виж целия пост
# 1 738
Чудя се Марчето дали няма да си излезе като Преслава рано рано с риск да не бъде омаскарена много.
Че тя когато и да излезе, все ще е закъсняла.

Псолютно!

Хайде, киВлите започнаха.
Виж целия пост
# 1 739
Не съм против корекциите, но циците на тази са ужас! И устата й е отврат. Какви мъже биха харесали такова чучело? Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия