Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 899
  • 3 846
# 1 710
Отивам, пИкам, взимам семките и засядВам пред телевизора.

Само малко ми е жал за Тети, че си е изяла чипса.
😂😂😂
Виж целия пост
# 1 711
Аз съм на чай, тотална излагация.
Ти, поне си оцветила водата, че моята си е бистра.
Никакво пичие не ми се полага. Само ще се облизвам като ви чета!
Виж целия пост
# 1 712
Имам профитероли, ще ги разделя с нея. (Joy)

А, недей тъй, стана ми гузно, ще ти дам и на теб чай или може да поискаш малко от пичието на Сашка, няма ти откаже.
Виж целия пост
# 1 713
Кой ял , кой спал .
Съсредоточете се над пичиетата и над роклетата , и над цунетата.
Дано иманад какво да се похилим.
Всъщност, и да няма , тук ще ги окарикатурим  Mr. Green
ММ вече мрази БГ мама , не стига , че не гледа ВБ , ами и съм се строила с арсенал пред тв -и пичиета и мезета и лаптоп и цаки.
 Joy
Тет , нЕкое парче бекон няма ли да примлясваш поне ?
Ох , шуми ми на профитероли Embarassed, но тази седмица пропускам.
Ще ставам хс- да си купя нЕкое Мегзанско рокле.
Виж целия пост
# 1 714
Аз съм на руска закуска в голяма чаша  Drunk
Ама то с този тъп сериал  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 715
А, ще се разделиш ти...дрънци.  Що лъжеш  Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 716
Ще ти дам, не те лъжа, ако стане авария, обаче, разчитам на теб за знаеш какво....JoyJoy

Айде, почва! Imp
Виж целия пост
# 1 717
Имам профитероли, ще ги разделя с нея. (Joy)

А, недей тъй, стана ми гузно, ще ти дам и на теб чай или може да поискаш малко от пичието на Сашка, няма ти откаже.

Това профинещоси трябваше да го гугълвам... прияде ми се сладко сега  Crossing Arms
Жадна съм, пия на едни големи гълтоци, стана ми рязко топло, като нищо ще откъртя преди началото Blush
Виж целия пост
# 1 718
Имам профитероли, ще ги разделя с нея. (Joy)
А, недей тъй, стана ми гузно, ще ти дам и на теб чай или може да поискаш малко от пичието на Сашка, няма ти откаже.
Хайде, бе кви френски екстри изкарахте! Аз си поръчах бях наложен пелин, 22 билки.
Хайде  Wine Glass Drunk newsm24
Виж целия пост
# 1 719
Започна се: невиждано, нечувано, невероятнооооооооо! Йеееееееее!
Виж целия пост
# 1 720
И аз съм на линия. Кой каза "Наздраве"?  Laughing
Виж целия пост
# 1 721
Как ми се пие винце и на мен, но няма.
То на живо това, номинации, брей, брей.
Виж целия пост
# 1 722
Ни чипс имам, ни семки. Пичиета има ама аз не мога да ги пийна. И аз съм на чай и мижаво грозде.😒

Чакам с нетърпение скандала на Петров. Май ще ги започне подред. Сигурно ще го добутат до финал ако прави много сеири. Чудя се Марчето дали няма да си излезе като Преслава рано рано с риск да не бъде омаскарена много. Има ли някоя от поп фолка, която се е задържала повече 🤔 Май Кали поостана повече ама тя пък беше в центъра на битовите скандали.
Виж целия пост
# 1 723
Айде на илюминациите
Виж целия пост
# 1 724
Хайде Наздраве! Wine Glass
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия