Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 899
  • 3 846
# 735
Приятно изненадана съм от каста.  Но водещите с това преиграване и тъпи коментарчета,са просто  Close
Ани Владимирова, ти ли си? Simple Smile
Пичие за теб! bouquet
Виж целия пост
# 736
и Петров сигурно са с най-малко пари.

Малко-малко...50 000 лева ако са ти малко?

Всички са за пари вътре. Този сезон няма кой знае какви богаташи.
Виж целия пост
# 737
Антон Стефанов гей ли е или само прилича на такъв. Grin Все пак му давам шанс да се опита да е положителен герой.
Виж целия пост
# 738
Приятно изненадана съм от каста. Но водещите с това преиграване и тъпи коментарчета,са просто  Close
Ко речи?! #Crazy Joy hahaha Тебе от Нови хан направо ли те пуснаха в темата? Mr. Green
Кое не разбра Simple Smile
Не се разбира, дали се регна да подкрепяш сценаристи и продуценти... Joy
Виж целия пост
# 739
Петров е влязал да си начеше егото, един вид ще видите, че съм по-готин от Ути . 
Виж целия пост
# 740
Какъв е тоз Цуни,ВИП ли е?
Виж целия пост
# 741
Приятно изненадана съм от каста.  Но водещите с това преиграване и тъпи коментарчета,са просто  Close
Ани Владимирова, ти ли си? Simple Smile
Joy Joy Joy

Тази пък я бях забравила!  Sick
Виж целия пост
# 742
Един съквартирант липсва. Може да броят Николета.
Виж целия пост
# 743
Дотук не са се изръсили много. Те повечето трябва да си плащат, та да участват в някое предаване.
Виж целия пост
# 744
Имам чувството, че в темата започнаха да се появяват роднини на участниците.
А, не бе!
Виж целия пост
# 745
Антон Стефанов гей ли е или само прилича на такъв. Grin Все пак му давам шанс да се опита да е положителен герой.
А, не му давай!
Виж целия пост
# 746
Приятно изненадана съм от каста.  Но водещите с това преиграване и тъпи коментарчета,са просто  Close
Ани Владимирова, ти ли си? Simple Smile

 Joy Joy
Виж целия пост
# 747
Какъв е тоз Цуни,ВИП ли е?

Не. ВИБ.

Б - батка.
Виж целия пост
# 748
Приятно изненадана съм от каста.  Но водещите с това преиграване и тъпи коментарчета,са просто  Close
Ани Владимирова, ти ли си? Simple Smile
Joy Joy Joy
Тази пък я бях забравила!  Sick
Щото не превключваш на Фермата.
Виж целия пост
# 749
Само да не сбърка Мара да предложи пиене на земеделеца:
"Цуни, пичие?".

И  Цунито тутакси рипва на врата на Тони да търси спасение  Mr. Green

Мара и тя е не е лесна ... вика: водката ко така я сипваш се едно е чужда? Къщата е наша - трябва да икономисваме ...  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия