Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 905
  • 3 846
# 720
Имам чувството, че в темата започнаха да се появяват роднини на участниците.
Виж целия пост
# 721
Този Антон ми е крайно неприятен и лицемерен, от онзи типаж мъже, дето все се врат при жените да клюкарят
Виж целия пост
# 722
Приятно изненадана съм от каста. Но водещите с това преиграване и тъпи коментарчета,са просто  Close
Ко речи?! #Crazy Joy hahaha Тебе от Нови хан направо ли те пуснаха в темата? Mr. Green
Кое не разбра Simple Smile
Виж целия пост
# 723
Само да не сбърка Мара да предложи пиене на земеделеца:
"Цуни, пичие?".
😂😂😂
Виж целия пост
# 724
Само да не сбърка Мара да предложи пиене на земеделеца:
"Цуни, пичие?".
smile3532 smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 725
Всичко започва "уникално, готино, ох, че се радвааааам", пичиета, цунита и само след 2-3 дни нещата придобиват реални измерения, за което нямам търпение.
Виж целия пост
# 726
Всичко е дежа вю вече - глупави силиконки, естрададжии, пишман плейбои ...  Laughing
Ми то това са ни "виповете", какви очаквате да влязат? Grinning
Виж целия пост
# 727
Този Антон ми е крайно неприятен и лицемерен, от онзи типаж мъже, дето все се врат при жените да клюкарят
Ма той си е жена, облечена в мъжко тяло.
Виж целия пост
# 728
Колко взимат за участие? Ако ги степенуваме на 3. 1степен да кажем са най-най вип и 3-та от типа на Сашка и Цуки? Просто ми е любопитно?

Кой както се споразумее и зависи за какво е дошъл - за пари, за слава, за осиновяване от Нова...
Сашка е взела много повече от Цуни, а ДжуГани и Петров сигурно са с най-малко пари.
Виж целия пост
# 729
Само да не сбърка Мара да предложи пиене на земеделеца:
"Цуни, пичие?".

JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 730
Антон как подкани Марги - ела да видиш какви уникални хора са вътре  hahaha
Дъртият мазен интригант  Joy
Много ми е забавно тази вечер , така отдавна не съм се смяла.
Виж целия пост
# 731
Приятно изненадана съм от каста.  Но водещите с това преиграване и тъпи коментарчета,са просто  Close
Ани Владимирова, ти ли си? Simple Smile
Виж целия пост
# 732
И аз цвиля, но заради готината тема тук!
Виж целия пост
# 733
И аз цвиля, но заради готината тема тук!
Такава яка смехотерапия, кажи чес'но! Mr. Green hahaha hahaha
Виж целия пост
# 734
Приятно изненадана съм от каста. Но водещите с това преиграване и тъпи коментарчета,са просто  Close
Ко речи?! #Crazy Joy hahaha Тебе от Нови хан направо ли те пуснаха в темата? Mr. Green

Аз намирам Цуни за чаровен и буден, а от жените симпатизирам на Сашка, мисля, че е здраво стъпила на земята, вече
Joy Joy Joy Кви сте вие, бе?! Тамън спрях да се хиля, сега пак наново! hahaha
Ох, не, не мога, и аз скоро не съм се смяла толкова, четейки.
Мара от черешката заваляше р-то, сега пичие. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия