Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 945
  • 3 846
# 390
Сигурно само аз не съм разбрала, ама каква по народност е тази Касабие?

Ливанка.  Но основно в София и от 2 години в Дубай живее.     Най - готината в къщата!
Виж целия пост
# 391
Защо така си отваря устата като риба на сухо Енджи?
Виж целия пост
# 392
Чудя се колко ли е общото IQ на участниците вътре newsm78 Дали има 50 Laughing
Касабие е образована. Поне така казваше преди. Ще видим какво ще покаже.
Виж целия пост
# 393
Ансамбълчето на Отварачката е на папагалчета.
Виж целия пост
# 394
Алфредо сега ще загуби ума и дума по Енджито .

И на мен това ми мина през главата Wink Сашка отече Wink
Виж целия пост
# 395
Касабие е много красива в Ели Сааб, или поне така мисля за роклята. Но не е за този повод Grinning
Красива рокля. А Мара по анцунг - е сега ще видим злобни женски погледи  Joy

Аз пък мислех, че Мара е по пижама.
Виж целия пост
# 396
Харесвам Енджи. Роклята е страхотна.

Мегз как завистливо я изгледа - роклята де Laughing
Виж целия пост
# 397
Недоразумението как оглежда Енджи...
Виж целия пост
# 398
Сигурно само аз не съм разбрала, ама каква по народност е тази Касабие?

Ливанка.  Но основно в София и от 2 години в Дубай живее.     Най - готината в къщата!


И аз много я харесвам.
Виж целия пост
# 399
И Дани май иска да впечатли Енджи.
Виж целия пост
# 400
Мара по пижама, ще умра...да ходи да мие чиниите от сега....
Виж целия пост
# 401
Безмълвна съм, чакам Катя Близнакова + самодиви и да ударим дъното.
Ще бъде напълно в унисон...  Joy
Виж целия пост
# 402
Ми ще я гледат. И да се погледнат после в огледалото. И Мегз и Марчето. Не ми е кой знае колко симпатична, но е безспорна красавица. Определено събра всички погледи.
Виж целия пост
# 403
Ииииииии... Тони.
Виж целия пост
# 404
Ансамбълчето на Отварачката е на папагалчета.
Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия