Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 945
  • 3 846
# 405
в тая мудна история вече започнах и филм да гледам. Като прецъкам, виждам че нищо не съм изпуснала от влизането.
Виж целия пост
# 406
Ама Антон не беше ли човека, когото Сашка искаше да съди, защото беше писал, че е заченала от извънземно?
Виж целия пост
# 407
Да влезе моля Антон Опра Стефанов Уинфри!
Виж целия пост
# 408
Антончо! Тъкмо се чудех дали този сезон ще има някой от LGBT общността и ето го и него.
Виж целия пост
# 409
Касабие е много красива в Ели Сааб, или поне така мисля за роклята. Но не е за този повод Grinning
Красива рокля. А Мара по анцунг - е сега ще видим злобни женски погледи  Joy

Аз пък мислех, че Мара е по пижама.

Направо ще скочи в леглото в края на вечерта. Аз обаче залагам, че ансамбълчето й е дизайнерско. Нали преди няколко дена е била в Париж на шопинг
Виж целия пост
# 410
Роклята на Енджи е страхотна. Сашка Васева какво точно прави там и се спъна във воалите милата.
Виж целия пост
# 411
Едно от децата ме попита около 4 пъти: тази (Мария) защо е по пижама? Joy

Антон бил дзвер. Да видим.
Виж целия пост
# 412
Ансамбълчето на Отварачката е на папагалчета.
Благодаря!
То пижамка ли е, или анцуг?
Виж целия пост
# 413
Да влезе моля Антон Опра Стефанов Уинфри!

 Joy Joy

За мен този е пълно недоразумение! Било дошло време и той да влезе ..  hahaha
Виж целия пост
# 414
Да влезе моля Антон Опра Стефанов Уинфри!

Joy
Виж целия пост
# 415
Само на мен ли ми се струва, че рекламите са по- малко от обичайното?
Виж целия пост
# 416
Антон поне е отслабнал
Виж целия пост
# 417
Антон и брат му адски си приличат.
Виж целия пост
# 418
Антончо Воче номер 2 ли ще го играе? Блюстителят на хигиената.
Виж целия пост
# 419
Ама Антон не беше ли човека, когото Сашка искаше да съди, защото беше писал, че е заченала от извънземно?
Не го бях чувала това:smiles:. Емануела последно му се беше разсърдила заради някаква корица на списание, но не помня точно историята.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия