Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 937
  • 3 846
# 450
Направили са я като Доли Партън.
Точно това влязох да отбележа... едно към едно е... и на възраст са я докарали...  Joy
Виж целия пост
# 451
"Каквото и да стане, искам да мА чакаш"  hahaha
Виж целия пост
# 452
А та па щото Гани е нобелов лауреат Joy Боже, колко е проста! На 17 използвала глаголи, ба си якото. Joy
Мъжа и е пълен чук(ундур)!
Виж целия пост
# 453
Скрит текст:
Едно от децата ме попита около 4 пъти: тази (Мария) защо е по пижама? Joy

Антон бил дзвер. Да видим.


Мисони, не се съмнявам, че тоалетът е марков, което обаче не пречи на реакцията на детето. Stuck Out Tongue Winking Eye

Джулиана задни гърди има ли, че подарява предните? Joy
Виж целия пост
# 454
И като си свалят лещите и грима, няма да знаем коя коя е.
Виж целия пост
# 455
От няколко години апелирам да сложат лигавник на Кънчев, ама не.
Виж целия пост
# 456
"Каквото и да стане, искам да мА чакаш"  hahaha
Ми чи тъй ми, то да не е сапун да са изтърка.
Виж целия пост
# 457
Сашка: ПОНЕ и една нова стихосбирка, моля ти се! Къъде ми е търкалящото се човече, къдеее! Smile
Виж целия пост
# 458
Антон се е барнал като пиколо.
И обикаля като дърта клюкарка и се усмихва сервилно на всички.
Виж целия пост
# 459
Мерси. Flowers Hibiscus
Тази ли обикаляше по Европа с един врачански бек? Голям ужас е тази жена.
Виж целия пост
# 460
От няколко години апелирам да сложат лигавник на Кънчев, ама не.
Баш...чак ми беше неудобно да го слушам. Сочно пачули...майкоууу
Виж целия пост
# 461
Даниел не спря да пие. Ще върже кънките.
Виж целия пост
# 462
Сашка: ПОНЕ и една нова стихосбирка, моля ти се! Къъде ми е търкалящото се човече, къдеее! Smile
Заповядай  Joy
Виж целия пост
# 463
 Как пък няма един Ласкин там да ги съсипе😂😂😂 По тъпи участници не е имало. Чак не ми се вярва как са ги събрали.
Виж целия пост
# 464
И като си свалят лещите и грима, няма да знаем коя коя е.

Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия