Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 931
  • 3 846
# 1 770
Миглена Ангелова се напрягам, за да я разбера какво казва, ако може да не е толкова напевно ще е добре.
Виж целия пост
# 1 771
Богданска е най-красива в къщата според мен,много я харесвам,сладурана.

Да, още е рано да преценя умна ли е, тъпа ли е. Изглежда забавна и естествена.
Виж целия пост
# 1 772
Според мен между Даниел и Алекс още има чувства. И не само от негова страна.
Виж целия пост
# 1 773
Тези реклами не свършват...
Виж целия пост
# 1 774
Валентин Кулагин за Гани:

"За 1 път чувам, че начина по който се обличаш няма общо с характера ти. Демек.. ако си курва и се обличаш като курва, не си курва?! 😂
Хм. Правилно ли съм разбрал?!" 
   JoyJoy
Виж целия пост
# 1 775
И Кошлуков липсва тая година  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 776
Според мен между Даниел и Алекс още има чувства. И не само от негова страна.
Е, тази трябва да е луда.
Мъжът е грозен, простоват, неприятен и беден. А тя е естествена красавица, забавна,  вече по- известна и богата. А италианецът и с пръста е хубав и богат. Whistling
Виж целия пост
# 1 777
Патрашка и тя се притеснила за шранговете Joy
Щот снощи е седяла с чаша пичие и е чела тук! Mr. Green Heart Eyes

И аз я заподозрях таз маймунка шарена, че е чела тук.

Миглена ме изненадА сериозно с това, че харесва Мегз, чак си изплюх пичието
Виж целия пост
# 1 778
Тези реклами не свършват...

Дават време хората да си сипят още едно и да попишат във форума.
Виж целия пост
# 1 779
И Кошлуков липсва тая година  Mr. Green

И Антония Петрова
Виж целия пост
# 1 780
Патрашка и тя се притеснила за шранговете Joy
Щот снощи е седяла с чаша пичие и е чела тук! Mr. Green Heart Eyes

Бона да изтрие онова за лайното, че да не й стане гадно като прочете Grin
Виж целия пост
# 1 781
Четат ни...четат
Виж целия пост
# 1 782
Миглена Ангелова се напрягам, за да я разбера какво казва, ако може да не е толкова напевно ще е добре.
Тя говори през зъби и чурулика твърде кокетно, затова трудно и се разбира. А и бързо говори. Малко е дразнещо, да.
Виж целия пост
# 1 783

Отдавна е ясно, че тази година е без нея.
Виж целия пост
# 1 784
Дали ще се появи в темата някоя защитничка на Марчето🙄 Имаше в сезона на Преслава една луда тука Полина, яростно защитаваше всякакви фолк певачки, а аз с глас се смеех. Тогава още само четях. Ама тя си си беше перко тая Полина де.😄😄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия