Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 932
  • 3 846
# 1 785

 е, чекайте де, тва е първи лайф
Виж целия пост
# 1 786
И аз идвах да кажа, че Патрашка ни е чела, Нилото я е научила за правилното място за осведомяване. Но вие сте ме изпреварили. Кога гледате, пишете, обсъждате у вас визирам с партньора си казвате наздраве. Ай наздраве!
Аз не смогвам, акакто е тръгнало скоро и буквите нЕма да нацелвам. Drunk
Виж целия пост
# 1 787
Joy "маймунка шарена" Joy
Виж целия пост
# 1 788

Отдавна е ясно, че тази година е без нея.

Радвам се, че сте наясно Simple Smile
Виж целия пост
# 1 789
Защо пък Богданска да е тъпа?
Виж целия пост
# 1 790
Патрашка и тя се притеснила за шранговете Joy
Щот снощи е седяла с чаша пичие и е чела тук! Mr. Green Heart Eyes

Бона да изтрие онова за лайното, че да не й стане гадно като прочете Grin

Може пък да и светне , че на нищо не прилича така Sunglasses
Виж целия пост
# 1 791

 е, чекайте де, тва е първи лайф


Антония води предаване.
Виж целия пост
# 1 792
Готвача изглежда потресаващо в това майо...
Виж целия пост
# 1 793
Отдавна е ясно, че тази година е без нея.
Радвам се, че сте наясно Simple Smile
Тонче, ти ли си бе?!
Виж целия пост
# 1 794
Даа 😂 Направо е нелеп Петров.
Виж целия пост
# 1 795
Според мен между Даниел и Алекс още има чувства. И не само от негова страна.
Е, тази трябва да е луда.
Мъжът е грозен, простоват, неприятен и беден. А тя е естествена красавица, забавна,  вече по- известна и богата. А италианецът и с пръста е хубав и богат. Whistling
"С мъжете е като с котките - всеки мечтае за породист екземпляр, който печели награди по изложбите, но изведнъж на улицата сърцето ти трепне и вече влачиш към вкъщи проскубан бълхарник."
Та те така - сляпата неделя не пита Wink

П.П. Петканов за сега ми харесва. А Алекс и според мен е най-красивата този сезон.
Виж целия пост
# 1 796
Шеф Петров е ослепителен в този аутфит.  Laughing
Виж целия пост
# 1 797
Марчето е по президентската зърнена мода.
Виж целия пост
# 1 798
Боже на Мара трябва да и зсбранят да говори...
Виж целия пост
# 1 799
Притеснявам се Ганито ако падне по корем да не и гръмнат балоните Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия