Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 898
  • 3 846
# 3 315
Тото даже ужасен, горкия от тази възможност, веднага тръгна да отрича... Joy
Само заради тази му реакция ще взема да му стана фенка.  Grinning
Виж целия пост
# 3 316
Пък днес четох в компроматите, че мъжката амеба от семейството амеби H & H си е регистрирал фирма, която се казва DespaSito.
Tака с правописната грешка си я регистрирал  hahaha
Нямам търпение да ги видя и тях. Жалко, че май няма да се засекат с Марчето - тамън са си на едно ниво  Wink
Виж целия пост
# 3 317
Че Алфредо вътре ли е? Не го видях...Rolling Eyes

Защото той е черно, за това не го виждаш  Joy Там е, дреме му на най-дългия за глупостите на останалите  Mr. Green
Виж целия пост
# 3 318
Да, защо не ги дадоха и още една двойка имаше?
Да, трябва екранно време за простотиите на Богданска и Петканов.
Искам да видим повече и от другите участници, като Алфредо, Гани, Роналдо взе да ми става интересен също....
Че Алфредо вътре ли е? Не го видях...Rolling Eyes

Е, хубава работа! Достойнството поне не му ли видя? Най-голямо му било. Joy
Виж целия пост
# 3 319
Нали основно чета тук. Убягнало ми е..
Виж целия пост
# 3 320
Мега-перуката ке тури в малкия си дизайнерски джоб Алекс-куфара. Само гледайте - с пръст в устата ще я остави!!! Какви времена дойдоха - наш Дани да е за цялото село... 😆
Виж целия пост
# 3 321
И Тото да си пише черна точка и да се допише в списъка с врагове на Мара. Другият не я посочи за красива, а този пък и смъртно обиден, че някой си е помислил, че я смята за "привлекателна", даже не и красива.
Той направо се нахвърли на Алекс и тя му вика - Ама не ми се карай...Ох, не... hahaha
Joy Тва съм го пропуснала... Joy
Виж целия пост
# 3 322
Пък днес четох в компроматите, че мъжката амеба от семейството амеби H & H си е регистрирал фирма, която се казва DespaSito.
Tака с правописната грешка си я регистрирал  hahaha
Хахаха, те на НиЛото всичките й мъже са полиглоти.  Joy
Виж целия пост
# 3 323
Миеше чинии Алфредо, тя уж Мара обеща да ги мие, ама й се отвори работа на много фронтове...
Виж целия пост
# 3 324
Някои дори анални. Joy
Виж целия пост
# 3 325
Гледам със забавяне, но въпросите на Тото и Алекс бяха най-сложни. Как ще познае точно число за дължина на краката, както и това с коя е най-красива. Едва ли някой щеше да предположи, че ще каже Енджи, най-малкото, защото тя все изтъква, че близост с мъже ще ѝ създаде проблеми. Според мен въпросите бяха нарочно такива, за да има виновни за провалянето на мисията, да има интриги.
Виж целия пост
# 3 326
Миеше чинии Алфредо, тя уж Мара обеща да ги мие, ама й се отвори работа на много фронтове...

А, моля! В грешка си! Мара обеща да мие СЪС чинии Joy
Виж целия пост
# 3 327
Ще миела тя чинии, друг път, на нея сто часа ѝ отнема само миенето на собственото ѝ лице, не че с грим е кой знае какво, но без грим е страшна.
Виж целия пост
# 3 328
Защото той е черно, за това не го виждаш  Joy Там е, дреме му на най-дългия за глупостите на останалите  Mr. Green
Ох, ще почина.  Joy
Виж целия пост
# 3 329
Гледам със забавяне, но въпросите на Тото и Алекс бяха най-сложни. Как ще познае точно число за дължина на краката, както и това с коя е най-красива. Едва ли някой щеше да предположи, че ще каже Енджи, най-малкото, защото тя все изтъква, че близост с мъже ще ѝ създаде проблеми. Според мен въпросите бяха нарочно такива, за да има виновни за провалянето на мисията, да има интриги.
Той затова го каза, така и той е застрахован и Енджи. Отговаряше твърде стратегически за себе си! Дори на Скленарикова краката не са 1,35 а само 1,24 Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия