Лотария "Зелена карта" 2019

  • 344 444
  • 3 904
# 2 190
Аурелиа, ще те разочаровам за професията на мъжа ти, но не е от търсените....нито в Канада, нито в САЩ.
Виж целия пост
# 2 191
Не искам да звуча песимистично, но според мен 15-тина човека максимум ще бъдат избрани от форума, така че не се вълнувайте много, понеже разочарованието ще е голямо, както беше при мен първия път. 1-2 % шанс при над 2000 коментара, предполежет колко хора ще се оплакват.
Виж целия пост
# 2 192
Спокойно, на много от нас не ни е за пръв път подаването и да не сме избрани.Аз лично подавам за 5-та или 6-та година.Като не ни изберат - здраве да е Simple Smile
Виж целия пост
# 2 193
Който се вълнува от визовия бюлетин на сегашната лотария, излезе за юли -21 900.
Лично аз съм много, много разочарована..Все по-малко номера пускат, защото визите са на привършване. Жалко, но такива са фактите. Ще чакам с нетърпение 15 май и новата лотария.
Виж целия пост
# 2 194
21 900, само толкова   ooooh!
Ти от изтеглениете ли си?

Дано през август и септември  се случи чудо.
Виж целия пост
# 2 195
SoLucky, честита дъщеричка Heartpulse
Море!, леко бременеене Yellow Heart
Виж целия пост
# 2 196
Спокойно, на много от нас не ни е за пръв път подаването и да не сме избрани.Аз лично подавам за 5-та или 6-та година.Като не ни изберат - здраве да е Simple Smile

И аз така, дори не помня колко години станаха  Mr. Green 11 минимум, защото след бригадите по-силно ме влечеше.
Та съм свикнала да виждам HAS NOT BEEN SELECTED.
Виж целия пост
# 2 197
21 900, само толкова   ooooh!
Ти от изтеглениете ли си?

Дано през август и септември  се случи чудо.

Малее, ужас. А имаше хора с мечти, с номер малко над 27000. Няма да ги огрее, почти убеден съм. Е, в такъв случай по-добре изобщо да не те теглят, само нерви ще трошиш в очакване и накрая разочарованието е още по-голямо.
Някой спомена за 15 човека от форума. Не знам дали е пеаимистична прогноза. Моята е за не повече от 5. Мисля, че е реалистична.
Пожелавам да са повече. И с номера До 20 000. Успех, манЯчета. Wink
Виж целия пост
# 2 198
Аурелиа, ще те разочаровам за професията на мъжа ти, но не е от търсените....нито в Канада, нито в САЩ.

То са ни изтеглили....та и работа да почваме.Незнам на кой да вярвам вече.😕Имаме близки и в Канада и в САЩ.Мъжа ми си е изпращал резюме в Металургични компании и има положителни отговори.....Професията е специфична и в този отрасъл има търсене,доколкото сме се  осведомили.Въпроса е- законно да пребиваваме и всичко да е както трябва.
Каквото-такова....късмет и шанс🍀🍀🍀..Успех на всички!😊
Виж целия пост
# 2 199
Охх така се надявам тази година да е моята година... От ноември насам нещата ми се подреждат точно така както искам, надявам се да повлияе и на лотарията....  Винаги съм усещала, че това е моето място под слънцето, че точно там ще се чувствам добре, че точно това ми трябва, колкото и да е не реално, глупаво и детинско според близки и познати.Почти всичките ми детски мечти отлетяха с годините, но мечтите за живот в САЩ с всяка година стават по-големи и по-големи... Пожелавам на всички късмет в лотарията Heart и се надявам някой ден да се видим на "обетованата земя" и да изпълним всички мечтите си ...
Виж целия пост
# 2 200
Не искам да звуча песимистично, но според мен 15-тина човека максимум ще бъдат избрани от форума, така че не се вълнувайте много, понеже разочарованието ще е голямо, както беше при мен първия път. 1-2 % шанс при над 2000 коментара, предполежет колко хора ще се оплакват.
Не думай. Наистина ли няма да ни изтеглят.  Mr. Green
А 15 общо от темата си е много оптимистично предположение.
И лека корекция, шанса на всеки пуснал е доста под 1%. Wink
Виж целия пост
# 2 201
И лека корекция, шанса на всеки пуснал е доста под 1%. Wink

Мисля, че тази година шансът може да е по-голям заради гафа който стана в началото Hands Pray
Виж целия пост
# 2 202
И лека корекция, шанса на всеки пуснал е доста под 1%. Wink

Мисля, че тази година шансът може да е по-голям заради гафа който стана в началото Hands Pray

Надеждата умира последна! Всички на това се надяваме.
Виж целия пост
# 2 203
И лека корекция, шанса на всеки пуснал е доста под 1%. Wink

Мисля, че тази година шансът може да е по-голям заради гафа който стана в началото Hands Pray
Аз пък мисля, че шанса си е същия. Който играе сериозно се интересува и е разбрал.  Освен това стана голяма реклама на лотарията покрай един терорист, влязъл с лотарията.
Иначе, аз съм на принципа, каквото такова и честно казано знам че пак няма са съм изтеглена.
Виж целия пост
# 2 204
Ех, да му се не види...аз си мислех, че подавам, теглят ме, в Америка всичко е цветя и рози и си живеееея разкошно!
Скапа ми се денят! Bowtie
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия