Лотария "Зелена карта" 2019

  • 344 359
  • 3 904
# 2 355
Аз ще си остана в БГ при всички положения.
Ако не ме изтеглят - оставам, а ако ме изтеглят, сигурно ще получа инфаркт и ще ме водят на едно друго място.
Виж целия пост
# 2 356
Аз ще си остана в БГ при всички положения.
Ако не ме изтеглят - оставам, а ако ме изтеглят, сигурно ще получа инфаркт и ще ме водят на едно друго място.
Не се прави така Laughing
Слагаш една бутилка с шампанско пред теб, след определения час /19.00 доколкото помня/ отваряш бутилката  и си чакаш резултата. Какъвто и да е докато го провериш ще бъдеш със сияйна  усмивка и ще ти е леко. Joy
Виж целия пост
# 2 357
Бе аз като проверявах бях на работа, нощна, бях решила уж следващия ден да проверя, ма пусто нетърпение ... 20 минути след като разбрах, трябваше да имам среща с клиенти по телефона , щото имаха сериозен проблем... Е не можех да си сваля усмивката от лицето, до ден днешен съм убедена, че тогава решиха, че друсам нещо яко... Почти не си спомням нищо от смяната, но бях тотално неработоспособна Grinning
Виж целия пост
# 2 358
Обратното броене започна.
Успех на всички пожелавам и не забравяйте да се отчетете тук Simple Smile
Виж целия пост
# 2 359
Успех на всички и от мен.
Аз като проверих с един месец закъснение, понеже по ред причини лотарията беше минала на заден план, като видях че съм изтеглена и ми трябваше поне 2 дни с мм да си повтаряме, че сме изтеглени, за да повярваме. Чак като почнахме документите, нещата придобиха облик и всичко стана сериозно...
Успех на всички още веднъж! Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 2 360
аз няма да бързам да проверявам, ще следя темата , утре ще е най - натоварената тема във форума ! Ще има много емоции Simple Smile
Виж целия пост
# 2 361
Ехеее . Мен пък вече ми се не ходи . Не знам защо стана така ! Пуснал съм за първи път в живота си и се надявах да спечеля ама вече май не ми се иска . Има ли го и при други тоя ефект ! Иначе УСПЕХ на всички утре !
Виж целия пост
# 2 362
Ехеее . Мен пък вече ми се не ходи . Не знам защо стана така ! Пуснал съм за първи път в живота си и се надявах да спечеля ама вече май не ми се иска . Има ли го и при други тоя ефект ! Иначе УСПЕХ на всички утре !
Лошо няма. Теглят те, жениш се за някой, заминаваш да видиш малко свят, развеждате се и се прибираш.  Laughing
Виж целия пост
# 2 363
Бе аз като проверявах бях на работа, нощна, бях решила уж следващия ден да проверя, ма пусто нетърпение ... 20 минути след като разбрах, трябваше да имам среща с клиенти по телефона , щото имаха сериозен проблем... Е не можех да си сваля усмивката от лицето, до ден днешен съм убедена, че тогава решиха, че друсам нещо яко... Почти не си спомням нищо от смяната, но бях тотално неработоспособна Grinning

Аз най-вероятно ще съм същата. Веднага ще ме усетят, че нещо се случва с мен.
От емоцията сигурно и ще напусна, защото ми е дошло до гуша от груби хора, некомпетентни и на всичкото отгоре нагли. Или поне ще им отвръщам със същото отношение, докато не ме уволнят...а на мен ще ми е все тая.
Виж целия пост
# 2 364
Ще има много изтеглени от форума, убеден съм, не бързайте да си попълвате формата DS 260, поуспокойте се първо след еуфорията и след това вижте какви документи ще ви трябват предварително, които ще са нужни за попълване на формата (най - вече си изкарайте паспорти, защото е нужно вписването на всеки във формата на всеки член от семейството) и адрес на гарант (може адреса да го дадете и по време на интервюто не е задължително да се попълва веднага във формата). Защото ще отключите формата и ще стигнете до тези моменти, да не се налага да я отключвате после!
Успех на всички утре, искам утре много спечелили с малки номера!!!
Виж целия пост
# 2 365
Scott, от твоите пръсти по клавиатурата, в Божиите очи. Да Види и да прочете. Амин!
Лъки,
[/quote]
Лошо няма. Теглят те, жениш се за някой, заминаваш да видиш малко свят, развеждате се и се прибираш.  Laughing
[/quote] това ми звучи като предложение 😁
Виж целия пост
# 2 366
Ехеее . Мен пък вече ми се не ходи . Не знам защо стана така ! Пуснал съм за първи път в живота си и се надявах да спечеля ама вече май не ми се иска . Има ли го и при други тоя ефект ! Иначе УСПЕХ на всички утре !
Нали знаеш, че принципът да те изтеглят, точно когато не искаш, ще проработи, ако наистина не го искаш, а не просто да го напишеш.
Виж целия пост
# 2 367
Наистина ключов момент освен изтеглянето ..е и да е с малък номер! Ето ме мен - май месец 2017 летях от щастие, че съм изтеглена..а сега май месец 2018 все още номерът ми не съм стигнал до интервю(и нищо не подсказва да стигне). Номерът ми уж не е голям (27 000), но тази година се оказа, че е свръх голям.
Така че и от мен успех за спечелване с малък номер! 😊
Виж целия пост
# 2 368
това ми звучи като предложение 😁
От  четене напоследък установих, че е практика. А и доста рискова операция, за мен. Wink
Аз не мога да предложа за момента съм малко ангажирана.
Виж целия пост
# 2 369
Е какво значи това голям , малък номер ? Иначе аз наистина не искам вече да ходя ! Бях в Англия 4 години и нещо гадното време ме беше сдухало и като ти е тъпо и скучно затворен в стаята понеже вали,духа и е студено целогодишно и не си виждал слънцето от 5 месеца обикновено мечтаеш да не си там та се надъхах и пуснах . Е сега се прибрах в БГ за 4-5 месечна отпуска - сам си я дадох и вече съм 4 дена тук в БГ . Всичко е зелено и спокойно и наистина не искам да ходя в никаква Америка вече .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия