Лотария "Зелена карта" 2019

  • 344 404
  • 3 904
# 3 225
Stann,

като търсиш полети търси и двупосочни.
Нерядко има двупосочни полети, които излизат по-евтино от еднопосочните.

Катар са доста добра компания. Не бих избрала Norvegian пред тях, не знам какви са ти мотивите, но се надявам, че не си мислиш, че са кофти избор.

Надявам се знаеш, че и Easy Jet (които оперират полета ти до Лондон) и Norwegian (които оперират Лондон - Бостън) са *нискобюджетни* компании. Като така, багаж плащаш допълнително. Ако това ще ти е полета за "преместването", да не ти излезе златен.
Виж целия пост
# 3 226
Гледайте и престоите. Да не стане така, че заради 200 лв по-малко да си откарате цял ден на някое летище. Това е убийство направо, не стига, че заради часовата разлика денят на пътуването е супер дълъг, а и един такъв престой направо не ми се мисли.
Виж целия пост
# 3 227
За добра цена с Катар се пътува над 30 часа през тяхната страна. Не ми е ок... Вече намерих и купих билети през Usit Collours за обща цена само 1306 лв. Simple Smile с престоя се пътува 18 часа... По-добро от това вече не ми се вярва, че ще откиря Simple Smile
Виж целия пост
# 3 228
Относно престоя има решение - аз купих билети с голям престой, но си резервирах и хотел в близост до летището. Цената на нощувката и цената на трансфера прибавени към стойността на билета ми, излезе с 400 лв на човек по-евтино, отколкото полет с малък и удобен престой. Еми предпочетох го, защото сме трима човека и спестявам около 1200 лв. Тъкмо няма да бързаме и ще си преспим спокойно в хотелчето. Така че преценявам как ми е удобно, а пък и на първо място изгодно.
Виж целия пост
# 3 229
Относно престоя има решение - аз купих билети с голям престой, но си резервирах и хотел в близост до летището. Цената на нощувката и цената на трансфера прибавени към стойността на билета ми, излезе с 400 лв на човек по-евтино, отколкото полет с малък и удобен престой. Еми предпочетох го, защото сме трима човека и спестявам около 1200 лв. Тъкмо няма да бързаме и ще си преспим спокойно в хотелчето. Така че преценявам как ми е удобно, а пък и на първо място изгодно.

Да, това е също доста изгодно и пак ти благодаря, че ме светна Simple Smile ))) Благодарение на теб си спестих едни минимум 350-400 лв.
Виж целия пост
# 3 230
Да, това е също доста изгодно и пак ти благодаря, че ме светна Simple Smile ))) Благодарение на теб си спестих едни минимум 350-400 лв.

Моля, моля! Радвам се, че съм била полезна. Все пак и аз много научих от форумите, така че се чувствам длъжна да действам на принципа "предай нататък" с каквото мога. Simple Smile

Нещо този месец виза бюлетина май се бави, очаквам с любопитство да видя как ще се развият нещата последните оставащи два месеца. Дано направят по-голям скок с номерата, че май доста хора има дето чакат.
Виж целия пост
# 3 231
Аз пък мисля, че визите са на привършване и скока ще е минимален. Днес предполагам ще излезе и ще видим.
Виж целия пост
# 3 232
Излезе виза бюлетина за август, Европа 23325...
Юни- Юли скока беше с около 1600 номера, сега са малко над 1400. Не очаквам да стигнат повече от 25000. Остана само един бюлетин. Жалко за големите номера, които са мечтали за това.
Виж целия пост
# 3 233
Уж Саймън предвиждаше да стигнат до 28000.
Виж целия пост
# 3 234
Сама си го написала - предвиждаше. То и аз преди два бюлетина предвиждах 30000, но виждаме, че действителността е много различна.
Виж целия пост
# 3 235
Виждам, че въпросът вече не е актуален, но все пак ще напиша къде ние намираме обикновено най-изгодни билети. Може за някой друг да е полезно:
skyscanner.com
opodo.de

Аз също съм летяла преди години с нощувка в Истанбул с Турските авиолинии, мога само да препоръчам. Станах сутринта, закусих в хотела, шътъл до летището и директен полет. Много леко и приятно дори ми се видя. Иначе аз също го купих просто защото беше най-евтиното.
Виж целия пост
# 3 236
Ако престоят е над 8 часа ( мисля беше) авиолинията осигурява безплатен хотел. Поне турските авиолинии осигуряват.
Виж целия пост
# 3 237
Виждам , че си купил, но още една идея да дам за вбъдеще - проверявайте полетите от други градове в Европа, до които можете да стигнете с нискобюджетни или сравнително евтин полет. Аз това лято така ще се връщам в България, вместо да купя билет от тук за София, го купих за друг град и от там с Wizz air.  Спестих около $600 така.


Конкретен пример с Бостън:

Ако септември месец искаш да летиш, има билети от Барселона до Бостън за $174 :



Лети се с Иберия.

От София може да се лети до там с Wizz Air за $80 предния ден (минуса е нощувка в Барселона, но за мен това е по-добър вариант от кибичене по летища), или 180$ същия ден, т.е. 360$ на човек.
Виж целия пост
# 3 238
Само не знам с туристическата виза, от посолството как ще погледнат на това,че си кандидатствал 5 пъти в лотарията, може да им се стори съмнително.
Ние сме участвали 3-4 пъти в лотарията, дадоха ни 10год. туристически визи.
Виж целия пост
# 3 239

Само не знам с туристическата виза, от посолството как ще погледнат на това,че си кандидатствал 5 пъти в лотарията, може да им се стори съмнително.
Няма връзка.

Брак с новоизтеглен от лотарията остава най-лесния вариант. Може да е скъпо, но пък е бързо и сигурно. Идват тук, развод и всеки по пътя си.
Брак с американски гражданин е малко по-дълго и доста по-засукано, освен ако не е реален.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия