Къванч Татлъту/ Cesur ve Güzel/, минали и бъдещи проекти и партньори-68

  • 72 829
  • 737
# 120
Орси Hug много хубаво си го казала Simple Smile
Али Heart Eyes
Цитат
Стига само новината да бъде потвърдена и да се окаже истина,че аз все още не съм я приела за такава.
ооо и аз така, докато не видя Башак с корем, няма да се убедя Laughing
въпреки, че както гледам Статуса в момента, не знам дали и тогава ще повярвам Joy Joy

за силните и слаби гени Peace
Киво трябваше да си търси синеока жена, че да се запазят сапфирените очи и за децата му Wink

радвам се, че намери време за темата Heart Eyes
Скрит текст:
знам какво ти предстои....
пожелавам ти един успешен, късметлийски и усмихнат месец Kissing Heart


КСШ е започнал в Гватемала-на 18 септември....доколкото рабрах

https://twitter.com/informacionST/status/914739309625962497

 Wink


Тара и Снежето липсват.... Confused Hug

успях да гласувам за Келебеците, през ФБ Peace
май се гласува за първа година толкова лесно...и ще стане мазало Mr. Green

хубав следобед Hug
Виж целия пост
# 121

Работата е там, че журналистът на Сабах се е подписал под статията. Той казва, че информацията му е била подвърдена от два много близки до двойката източници, но не казвали на никого защото се страхували от уроки ...
То ще се разбере, ако не е истина ще пуснат опровержение...

Joy
Виж целия пост
# 122

Работата е там, че журналистът на Сабах се е подписал под статията. Той казва, че информацията му е била подвърдена от два много близки до двойката източници, но не казвали на никого защото се страхували от уроки ...
То ще се разбере, ако не е истина ще пуснат опровержение...

Joy


брех, дано е разбрал правилно Praynig Peace
ако не е истина...да Wink Peace

от Бора- режисьора









ново видео от Мави
https://www.instagram.com/p/BZv2ReZlswC/?taken-by=sedattemur
Виж целия пост
# 123


       Айрич, верно, че брех! Ако не е истина те ще опровергаят. Освен, ако не решат да не реагират повече на разни писаници. А може де опровергаят и дори да чакат бебе. Но това малко ме съмнява. Не биха го направили, най-малкто от суеверие. Да отричаш, че ще имаш дете, а всъщност да го очакваш. 

      Дано, дано да е истина и да видим един много щастлив баща.

      Днес няма новинки и нови фота, а?

      Да споделя с вас с радост какъв хубав подарък получих днес от приятелка. Билет за "Червеният Истанбул" и книгата. Книгата е написана от самият режисьор - Ферхан Йозпетек. Той си живее и твори в Италия. Това е първият филм, май, който снима в Истанбул, Турция. С Халит Ергенч, Туба и Нежат Ишлер в главните роли. И с един друг актьор, не се сещам името в момента, но и той живее в Италия. Игра в "Памуковата принцеса" и във Виликолепният век - ролята на първородния син на Сюлейман - Мустафа.
Виж целия пост
# 124
Айре  Heart Eyes Али  Heart Eyes благодаря за стиснатите палчета, всичко е ОК  Laughing
Орси  Hug Таре  Hug
Благодаря за всичко споделено!  bouquet
Понякога рецесивния фактор се проявява ,но по-често доминантния надделява, да видим при тях как ще е  Laughing Много ме е яд, като напише някой, че Киво е риж  Mr. Green Няма нищо рижо в него, дори Чаатай е по-рижав в брадата от него, на Киво си му е тъмно руса и косата и мустаците и брадата  ooooh! Laughing Така, че не ми е ясно защо бебето трябва да е рижо  hahaha То да е истина, пък на когото прилича, много често взимат най-хубавото от родителите си  Peace Дали ще е синеоко или не, той ще го обожава, а и ние  Laughing
Но, и аз като Айрето  Heart Eyes ще повярвам, когато и видя коремчето на Башак  Laughing

Орси  Hug за подаръка, честито!  bouquet А актьора се казва Мехмет Гюнсюр  Peace
Виж целия пост
# 125


       Айрич, верно, че брех! Ако не е истина те ще опровергаят. Освен, ако не решат да не реагират повече на разни писаници. А може де опровергаят и дори да чакат бебе. Но това малко ме съмнява. Не биха го направили, най-малкто от суеверие. Да отричаш, че ще имаш дете, а всъщност да го очакваш.  

      Дано, дано да е истина и да видим един много щастлив баща.

      Днес няма новинки и нови фота, а?

      Да споделя с вас с радост какъв хубав подарък получих днес от приятелка. Билет за "Червеният Истанбул" и книгата. Книгата е написана от самият режисьор - Ферхан Йозпетек. Той си живее и твори в Италия. Това е първият филм, май, който снима в Истанбул, Турция. С Халит Ергенч, Туба и Нежат Ишлер в главните роли. И с един друг актьор, не се сещам името в момента, но и той живее в Италия. Игра в "Памуковата принцеса" и във Виликолепният век - ролята на първородния син на Сюлейман - Мустафа.

Орси Hug, Мехмет Гюнсюр се казва
честито, дано да ти хареса филма...
аз не можах да го изгледам, трябва да се пробвам втори път Rolling Eyes

ако е истина, няма да отричат СТ, според мен ще си мълчат Peace
пък и Башак е подозрително тиха в ИГ си, а тя по принцип е доста активна..... Whistling

анкетка
https://www.gecce.com.tr/anket/en-yakisikli-jon-kim-1

Фенче Heart Eyes, сега видях, че си писала...... браво за ОК-я Simple Smile Peace
мда и ние ще го обожаваме Wink  Heart Eyes
аз искам да е с тъмна коса и сини очи Crazy
....
май рускините само използват думата риж newsm78

включих се в испанска ФБ фрупа за ДК-казва се  Valiente y Hermosa #ComunidadValienteOficial  Wink

много коментари, много харесвания!!!
най-големия майтап...... виждам си колажа там Wink
Скрит текст:
Виж целия пост
# 126


включих се в испанска ФБ фрупа за ДК-казва се  Valiente y Hermosa #ComunidadValienteOficial  Wink

много коментари, много харесвания!!!
най-големия майтап...... виждам си колажа там Wink



     Ей, Арич, бравоС!  Много ми хареса новинката! И ниЙ даваме нещо на света, а!?

     За филма - ще видя. Той е направен малко по по-неординерен начин. Предполагам по-философски, по-психологически и емоционален. Дори скрито-емоционален. По-обран. По-трудно смилаем, е.  Когато бях по-млада много харесвах такива произведения в този стил. Сега ще се тествам до каква степен съм се променила. И до колко моите щерки ще са прави, че деградирам!  Simple Smile Но ще прочета книгата първо. Прожекцията е на 18.10. 

      А за детето и приликата - имам една съученичка. И тя и съпругът й не бяха хич първи красавци. Ама хич. Дъщеря им  е красавица. При това с техните черти. И от двамата. А голямата ми дъщеря е зеленоока, руса хубавица. Съпругът е с много тъмни очи. Децата са пъстър лешник!!! От силния сблъсък между двете силни бои не е победила нито една. Сляли са се в пъстрота!  Grinning Малката е с малко по-тъмни очи, но с по-бяла кожа от голямата. Дядо Боже си знае работата.
Виж целия пост
# 127
Понякога рецесивния фактор се проявява ,но по-често доминантния надделява, да видим при тях как ще е  Laughing

Отново нахлух, но ще ме извините.  Wink Рецесивният алел се проявява фенотипно (външно) само в хомозиготно състояние - аа, а доминатният, в хомозиготно - АА и в хетерозиготно състояние - Аа. Синият цвят на очите е рецесивен белег, а кафявият - доминантен. Ако двамата родители са синеоки, децата им също ще са синеоки. Ако единият родител е синеок, а другият кафявоок, но има в рода си синеоки роднини, има вероятност и детето да е синеоко. Вероятността е по-голяма, ако синеоките роднини са от по-близка до родителите линия. Възможно е дете на хетерозиготни кафявооки родители да е със сини очи. Но ако единият родител е синеок - аа, а другият хомозиготен кафявоок - АА, детето ще е кафявооко. (аа Х АА = Аа и Аа). Изводът в конкретната ситуация е, че в рода на жената трябва да има близки роднини със сини очи, за да се натрупат рецесивни алели и да се предадат в поколението. Ако жената е с генотип Аа, а Киво си е аа следва да се получи: аа Х Аа = Аа, аа, Аа, аа (50 на 50 синеоки и кафявооки).


Лека вечер!
Виж целия пост
# 128
Кузманова Hug, сега остава да си учителка и по биология Wink
няма проблем, че се включваш..... тук сме се събрали, защото харесваме Къванч Heart Eyes
50:50 е добра цифра Peace
дано да има и бебе Praynig

Орси Hugмерси Grinning
да видим, как ще харесаш ЧИ Peace
деградирала, била, глупости Joy Joy Joy
и наистина Господ си знае работата!

 Simple Smile Heart Eyes

Виж целия пост
# 129

     Кузми, изобщо не нахлуваш, а мното приятно си се появяваш. И ще ни бъде притно от време на време поне,  да ни "нахлуваш" така.

    А що се отнася до останалото - много научно обяснение, но на достъпен език. Изобщо не бях запозната с такава информация. Когато се записвах в този форум, това ми харесваше много навремето. Покрай "лековатите" сериали се споделяше различни информации по различни тематики. Сега това се случва по-рядко, сякаш. Така че, благодаря ти!

   Айрич, позабавих се с пускането на поста, че телефонът звънна. Но ще споделя с вас впечатлението си от филма, разбира се.
Виж целия пост
# 130
Айре  Heart Eyes
Цитат
дано да има  и бебе Praynig
Joy Joy Joy Да, това е най-важното  Laughing
Кузманова  Hug благодаря!  bouquet Изобщо не нахлуваш, винаги си добре дошла! При мен е много интересно - родителите ми са с тъмни очи, аз с много тъмни,почти черни, а имам брат близнак, който е със сини очи и руса коса  Laughing Жена му също е синеока, съответно и двете му деца. Сестра ми е с тъмни като мен, мъжът и с пъстри и едното им дете е с тъмни, другото синеоко . Наистина дядо Боже си знае работата Орси  Hug Peace Почти винаги децата взимат най-хубавите черти от двамата родители и роднини и стават прелест . Киво е пример в това отношение Laughing
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Айре  Heart Eyes славата ти расте, браво!  bouquet Сега остава и в испанския форум да се ровя и отиде, та се не видя  hahaha А работа вкъщи бол  Mr. Green
Виж целия пост
# 131

Айре  Heart Eyes славата ти расте, браво!  bouquet Сега остава и в испанския форум да се ровя и отиде, та се не видя  hahaha А работа вкъщи бол  Mr. Green

еее чак пък слава Wink Blush
абе не ти трябва да се вреш и там, ако има нещо интересно, ще те светна Joy Joy

лека с Бехл Heart Eyes

Виж целия пост
# 132
Хора, успокоих се. Помислих си, че ще ви досадя. Имам специалност биология, но не преподавам отдавна. Наложи се да поема музиката  и до този момент не съжалявам. Тя е любимата ми специалност. Оказа се, че съм, творческа личност.  Laughing По отношение на инфото за наследствеността, доста е повърхностно, но така е по-лесно за разбиране. Всъщност, светлият цвят на очите е резултат от мутация на гена ОСА2, който отговаря за регулирането на пигмента меланин. Аз съм с кафяви очи, а сестра ми е синеока. Най-близкият ми синеок роднина, освен нея, е братът на баща ми, който е починал като бебе. Въпреки, че аз потресаващо приличам на баща си, сините очи са се паднали на сестра ми. Очите на моите и на нейните деца са кафяви.
И последно - от баща със сини и майка с кафяви очи не може да се роди дете със зелени очи.

Благодаря ви за търпението и за отношението!

Виж целия пост
# 133
Хора, успокоих се. Помислих си, че ще ви досадя. Имам специалност биология, но не преподавам отдавна. Наложи се да поема музиката  и до този момент не съжалявам. Тя е любимата ми специалност. Оказа се, че съм, творческа личност.  Laughing По отношение на инфото за наследствеността, доста е повърхностно, но така е по-лесно за разбиране. Всъщност, светлият цвят на очите е резултат от мутация на гена ОСА2, който отговаря за регулирането на пигмента меланин. Аз съм с кафяви очи, а сестра ми е синеока. Най-близкият ми синеок роднина, освен нея, е братът на баща ми, който е починал като бебе. Въпреки, че аз потресаващо приличам на баща си, сините очи са се паднали на сестра ми. Очите на моите и на нейните деца са кафяви.
И последно - от баща със сини и майка с кафяви очи не може да се роди дете със зелени очи.

Благодаря ви за търпението и за отношението!



ами тук , ще намираш такова Simple Smile
...........
и нашите любимци Heart Eyes

Виж целия пост
# 134
Айри  Heart Eyes къснооо, вече дадох заявка и за там  Joy Joy Joy Joy
Благодаря за Бехлю  Heart Eyes
Кузманова  Hug супер интересно ми беше, благодаря!  bouquet
Мили дружки, пожелавам  ви лека нощ!  Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия