Успокоих я, че няма нищо от това, а е точно обратното. И е много красив сериал.
Орси

Значи не са виновни Теленовелас, а БТВ
Ама гадно е, да подвеждат хората ... то първо се мисли, после се прави 
Кой знае тези 32 епизода на колко серии ще ги накъсат.
и мен ме е яд ... Ами само те губят - хората ще си го изгледат в интернет и няма кой да им прави рейтинга, освен най-големите фенове на актьорите и сериала
Така правеха едно време за МиХ и Листопад, мисля, помните ли ?
благодаря, прекрасно! 
наистина са я оставили без ток днес 


, много хубаво си описала чувствата ни, в стихотворна форма 
, Фенче 

, новите снимки от сета...







в приятната компания и стихове
и прекрасните нови снимки! 

Много се радвам, че са ти пуснали тока и веднага ни сюрпризираш с красота 

Само да видим кога ще пуснат и продължението на Кьосем
Наистина е много тъпо това спиране на сериал и после след година да пуснат останалите серии, с това съм напълно съгласна.
Направо им завиждам на феновете на Елчин и Баръш.Не знам дали е хубав или не, доколкото слушах техни колеги след представянето - Седефче, Мерт и др. им е харесал много, май отново е романтична комедия. Е, какво щеше да е, ако Берен и Киво бяха снимали тогава и филм заедно ... същата, че и по-голяма еуфория от тази на феновете на Елбарите, как иначе ? Да видим до кога ще продължи тяхната, че Б /Б и след 10 години вълнува феновете ...Не съумяха да се възползват от експлозията, която предизвикваше тази двойка максимално, сега са станали по-умни 
, да, тези снимки са от началото на филма, героят на Киво изглежда отчаян с малко дете на ръце
Каква ли ще е ролята на Бюшра ми е любопитно 
Силно се надявам
,представям си каква еуфория ще предизвикат в Арабския свят и не само ...
междувременно и ти си се появила с прекрасна нова фотка, благодаря ти! 
Малиииии ... 41 серии още
наистина ще има да си почакаме 





много хубава...голяма красота наоколо!




тогава също е силен сезон 









няма такова инфо за сега....на някои не им се иска да е истина, щастливия край на Сю и Джес ли
и много държат майката да е умряла
шантава работа
това е ужасно ... представям си как се чувстват приятелите на Киво, аз направо изстинах като го прочетох
И Киво ще страда много като научи
Това не е човек, а ще се отърве само с глоба, ако го хванат, страшни закони имат и те, няма що
Смешки
Новия филм на Киво няма нищо общо с ДиК , той приключи отдавна, време е някои да се примирят 
Аз предполагам, че тя може да играе ролята на специалист, който се занимава с детето и му помага
Браво на Киво, че е решил да направи филм на такава тематика, като посланик на ЮНИЦЕФ помага на такива деца и е добре запознат с проблема. 
ужасно е това с кученцата....със сигурност и Киво се е разстроил много, както и той умира за тия животинки четириноги


Аз предполагам, че тя може да играе ролята на специалист, който се занимава с детето и му помага
Браво на Киво, че е решил да направи филм на такава тематика, като посланик на ЮНИЦЕФ помага на такива деца и е добре запознат с проблема.

....



Препоръчани теми