Е, какво стана, то няма угодия – мъжете обичали разкрепостени жени, но се оказва, че не е точно така.
Поприкритата (а не от вратата за краката) сексуалност е много по-секси.
Плеймейтки, поп-фолк величия, елитни компаньонки и т.н. ги смятам по-скоро за неуспели, ако ще 10 пъти повече пари от мен да имат. Накратко - парите не са критерий за успех за мен - някоя съвременна Мария Кюри, или реализирана оперна певица (па ако ще Криско да ги мисли за лелки всичките) или талантлива художничка за мен е по-успяла от всички бизнес дами на куп, ако ще да е бедна като църковна мишка. Ако някой има честен, легитимен, иновативен бизнес - супер, успял е. Ако се е издигнал кариерно с реални умения, интелект, съвестност, работа - супер, успял е. Ама въпросът е как и какво, а не колко.
Успех ти желая! 
Може би аз искам твърде много...
дори не малко мъже са в този порядък месечно.




Препоръчани теми